Tydzień Disney + w Polsce

14 czerwca 2022 każdy, kto był zainteresowany biblioteką Disney +, mógł w końcu rozsiąść się wygodnie na kanapie i z niej skorzystać. Do wyboru w dwóch pakietach – w abonamencie rocznym i w abonamencie odnawialnym co miesiąc. Zapewne wielu z Was, kiedy czytacie ten tekst, ma już za sobą głośne produkcje typu Moon knight lub Obi-Wan Kenobi. Wytwórnie Marvela zdominowały najpopularniejszą listę filmów w pierwszym tygodniu Disney+ w Polsce. Jak w rankingach wygląda oglądalność i co ciekawi widzów najbardziej?


Top 10 filmów na Disney +

Chyba nikt nie będzie zaskoczony informacją, że produkcje Marvela bardzo szybko wysunęły się na prowadzenie. Chyba nikogo to nie dziwi – w końcu cieszą się one ogromną popularnością. Inna kwestia jest taka, że na Disney + znajdziemy również masę popularnych bajek. Od znanej każdemu Epoki Lodowcowej, po rzucającego żartami niemalże w każdej scenie Olafa z Krainy Lodu. Oczywiście sama biblioteka platformy będzie się rozbudowywać, na to zapewne nie tylko ja liczę.

Top 10 seriali na Disney +

Czy tylko mnie ucieszył fakt, że będę mogła zobaczyć Simpsonów w dobrej jakości? O pozostałych produkcjach już nie wspomnę, choć pozycja nr. 1 niezbyt wpisuje się w mój gust. Choć jest to zestawienie zebrane zaledwie po tygodniu funkcjonalności Disney + w Polsce, już teraz można zauważyć, że Marvel będzie jednym z najczęściej przeglądanych zakładek. Przypadek?


Teraz wystarczy sobie zadać kilka podstawowych pytań. Czy warto nadal mieć Netflixa? Kiedy znaleźć czas na to, by być na bieżąco ze wszystkimi filmami i serialami na tak wielu platformach? Może nadchodzi koniec telewizji, którą otrzymujemy w dekoderach, bo posiadając 459 kanałów i tak nie możemy znaleźć dla siebie nic ciekawego?

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *