Turbo ładowanie baterii w nowej Motoroli

Telefon dla wymagających? Bardzo proszę. Ktoś z Was potrzebuje pojemnej, superszybko ładowanej baterii? Do kompletu fajnie by było mieć duży ekran, wyjątkowo szybko działające urządzenie i dobrej jakości cztery aparaty z trybem Dual Capture (podwójne rejestrowanie). Namówiliście mnie. A raczej Motorolę. Oto Motorola moto g60s — najnowszy członek rodziny moto g.


S Z O K !

Motorola moto g60s została wyposażona w baterię o pojemności 5000 mAh. Zastosowano w niej zupełnie nową technologię ładowania TurboPower 50. Najnowsza i najszybsza wersja ładowarki zapewnia aż 12 godzin działania w ciągu zaledwie 12 minut ładowania. S Z O K ! Ponadto urządzenie wyróżnia się największym, najszerszym i najlepszym obrazem na ekranie smartfona z rodziny moto g. Wyświetlacz 6,8” Max Vision FHD+ prezentuje o 10% większą gamę barw, co sprawia, że kolory są intensywniejsze, bardziej realistyczne, jasne i kontrastowe. Jasność ekranu w świetle słonecznym jest większa o 25%. Sam ekran osiąga częstotliwość odświeżania 120 Hz, czyli dwa razy więcej niż w typowych smartfonach.

moto g60s ma w sobie również błyskawicznie działający procesor MediaTek Helio G95. Jest on o 8% szybszy od układu poprzedniej generacji. To właśnie dzięki temu wyróżnia się wyjątkowo szybką reakcją podczas użytkowania, oglądania filmów, czatów ze znajomymi czy nagrywania wideo. Większą wydajność zapewnia też 6 GB pamięci RAM, co odczuwa się podczas płynnego przełączania pomiędzy aplikacjami.

Aparat, który robi wrażenie

Matryca główna o rozdzielczości 64 MPX robi niezwykle szczegółowe zdjęcia, wykorzystując technologię Quad Pixel. Wpuszcza ona aż 4 razy więcej światła, by rozjaśnić sceny nocne. Sam tryb nocny dostarcza klarowność i wierność odwzorowania kolorów na zdjęciach robionych w ciemności. Ultraszerokokątny obiektyw 118 stopni rejestruje to, co widzą nasze oczy, mieszcząc w kadrze 4 razy więcej scenerii. Natomiast obiektyw Macro Vision umożliwia większe zbliżenie do obiektu, by uchwycić wszystkie najdrobniejsze detale. Aparat posiada również czujnik głębi, dzięki któremu zwykłe zdjęcia można zmieniać w profesjonalne portrety.

Nie może również zabraknąć trybu Dual Capture (podwójnego rejestrowania), który umożliwia nagrywanie wideo i robienie zdjęć przy użyciu aparatu tylnego i przedniego jednocześnie. W trybie podwójnego rejestrowania obraz jest nagrywany na podzielonym ekranie. Właśnie dlatego nie umknie nam żadna akcja. Wbudowana pamięć o pojemności 128 GB oferuje mnóstwo miejsca na wszystkie robione zdjęcia, filmy, aplikacje i gry. Korzystając z karty microSD, można jeszcze zwiększyć pamięć nawet do 1 TB.

Ten system już znasz

W moto g60s Asystent Google jest wyjątkowo łatwo dostępny dzięki specjalnemu przyciskowi z boku telefonu. Wystarczy go nacisnąć i poprosić Asystenta o pomoc. Prościej już nie można! Ponadto, zamiast powielać świetne rozwiązania Google z systemu Android, Motorola woli je rozwijać przy użyciu wszechstronnego zestawu narzędzi w aplikacji Moto My UX. Dzięki jej niestandardowym ustawieniom użytkownicy mogą korzystać z muzyki, wideo, gier i motywów urządzenia na zupełnie nowym poziomie. My UX nie zakłóca przyjemności korzystania z czystego systemu Android 11, bez obciążających go skórek czy dublujących się aplikacji. W tej nowej wersji systemu można lepiej porządkować konwersacje w komunikatorach, sterować połączonymi urządzeniami oraz bardziej bezpośrednio zarządzać prywatnością danych.

Użytkownikom bezsprzecznie zależy na bezpieczeństwie. Dlatego w przypadku smartfonów Motoroli mogą zawsze liczyć na wysokie standardy ochrony. moto g60s ma zabezpieczenia ThinkShield for Mobile, które zapewniają zwiększoną ochronę na każdym etapie – od fabryki do telefonu, wzmocniony łańcuch zaufania oraz specjalne certyfikaty zabezpieczeń. Oprócz tych zasadniczych funkcji Motorola wprowadza też dodatkowe poziomy zabezpieczeń zgodne z rygorystycznymi wymaganiami klientów korporacyjnych, w tym rozwiązania do zarządzania urządzeniem i usługi.

Brzmi zachęcająco, prawda?

moto g60s wyróżnia się z tłumu charakterystycznymi kolorami. Dostępny jest granatowy i miętowy, a dzięki pięknie zakrzywionym liniom cieszy wzrok i przyjemnie leży w dłoni. Obudowa jest pokryta hydrofobową powłoką, która lepiej chroni telefon z zewnątrz oraz wewnątrz. Smartfon będzie dostępny od 25 sierpnia br. w ofercie operatora sieci Play i w sieciach sklepów: RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet, Amazon oraz na stronie motorola.com. Rekomendowana cena detaliczna to 1199 zł.

źródło: informacja prasowa Motorola Polska / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *