Lekki Maxcom FW47 Argon Lite

Krążą pogłoski, że pierwszy zegarek powstał w 1504 roku za sprawą pochodzącego z Norymbergi wynalazcy Petera Henleina. Przez wieki urządzenia te ewoluowały i nie ominął ich dotyk technologii. Firma Maxcom nie zwalnia tempa i stale rozwija swoje portfolio, by składało się z coraz lepszych i coraz lepiej dostosowanych do potrzeb odbiorców produktów. Tym razem zaprezentowali smartwatch Maxcom FW47 Argon Lite.


FW47 Argon Lite wyróżnia się wyjątkowo niewielką wagą, bowiem jest to zaledwie 62g. Jego solidnie wykonana koperta skrywa w sobie zaawansowane technologie. Wygodny wyświetlacz o przekątnej 1,3” i rozdzielczości 240×240 px zapewnia wygodny dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i ukrytych funkcji.

Smartwatch został wyposażony w baterię o pojemności 360 mAh, która zapewnia żywotność od 2 do nawet 7 dni w zależności od intensywności korzystania. Do łączności wykorzystuje standard Bluetooth 5.0. Ważną cechą nowego modelu jest klasa wodoszczelności i odporności na pył, którą gwarantuje norma IP68. Zdecydowanie jest to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi aktywny wypoczynek.

Dodatkowe funkcje

Urządzenie zostało wyposażone w moduł GPS (z AGPS). Nie brakuje również licznych trybów sportowych, krokomierza oraz licznika spalanych kalorii. Ten smartwatch zdecydowanie motywuje do prowadzenia aktywnego życia (np. dzięki alertom przy zbyt długim siedzeniu), jak również kontroluje stan zdrowia. Został wyposażony w funkcje monitorowania pracy serca, ciśnienia i natlenienia krwi, a także w możliwość monitorowania jakości snu.

Wszystkie informacje na temat zdrowia oraz ćwiczeń mogą być przeglądane na ekranie smartfona sparowanego z Maxcom FW47 Argon Lite. Wszystko odbywa się za pośrednictwem aplikacji Smart Time Pro, która jest dostępna w języku polskim dla systemów operacyjnych Android oraz iOS. Ponadto zegarek poinformuje m.in. o przychodzącym połączeniu, czy wiadomości tekstowej, a także umożliwi sterowanie odtwarzaczem muzyki.

Maxcom FW47 Argon Lite dostępny jest w sugerowanej cenie 249 zł.

źródło: informacja prasowa Maxcom / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *