Top 10 oglądanych tytułów | październik

Jesień mamy już, że tak powiem, na pełnej. Czas został przesunięty o godzinę wstecz. Rano szybko mamy jasno, jednak późnym popołudniem za oknem już widać ciemność. Taka aura zdecydowanie sprzyja siedzeniu pod ciepłą kołderką z kubkiem gorącego, ulubionego napoju. Wszystkim (a chociaż większości) odpala się jesieniaramode. Co zatem najczęściej oglądano w październiku, w miesiącu, który na koniec straszy przebraniami?


Top 10 filmów

 1. Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
 2. Barbie
 3. Mężczyzna imieniem Otto
 4. The Pope’s Exorcist
 5. Meg 2: Głębia
 6. Gad
 7. John Wick 4
 8. Nawiedzony dwór
 9. Pogrzebani
 10. Zaułek Koszmarów

Z tych wszystkich powyższych tytułów najbardziej interesuje mnie Barbie. Miałam okazję jedynie zobaczyć zwiastun i Szyderczy Skrót na YouTube. Wydaje mi się to na tyle absurdalne i ciekawe jednocześnie, że zapewne jakiś wieczór spędzę z tym tytułem. Przyznaję jednak, że zbyt dużą ilością czasu na tego typu rozrywki niestety nie dysponuję.

Top 10 seriali

 1. Pokolenie V
 2. Loki
 3. Zagłada domu Usherów
 4. Ciała
 5. Ashoka
 6. Poker Face
 7. Continental: W świecie Johna Wicka
 8. Lupin
 9. Rick & Morty
 10. Nasza bandera znaczy śmierć

No i tutaj tym bardziej nie mam nic do powiedzenia. Jedyny tytuł, który jest mi znajomy i oglądam regularnie w tym zestawieniu, to nowe odcinki Ricka & Morty’ego. Choć aktualnie nowe odcinki wydają się mi nieco nudne, a bawią coraz mniej, czas pokaże, jak będzie z kolejnymi. Przypominam, że nowy odcinek w każdy poniedziałek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *