Top 10 oglądanych tytułów | październik

Mamy już listopad. Krótkie dnie, długie wieczory. Taka aura sprzyja siedzeniu pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty (lub czekolady). W takiej otoczce filmy i seriale ogląda się najlepiej. W gry również gra się przyjemnie, a książki chłonie się jedna po drugiej. Zobaczmy, co gościło w minionym miesiącu na naszych ekranach.


Top 10 filmów

 1. Top Gun: Maverick
 2. Uncharted
 3. Zaginione Miasto
 4. Wilkołak nocą
 5. Masakra w Halloween
 6. Na noże
 7. Nieznajomy
 8. Jurassic World: Dominion
 9. Sing 2
 10. Najgorszy człowiek na świecie

No i co Wy na takie zestawienie? Do którego tytułu dołożyliście swoją skromną cegiełkę? Ja się przyznam bez bicia, że jeżeli chodzi o październik, to nie zobaczyłam żadnego (o ile się nie mylę), bo na nic nie miałam za bardzo czasu. Może w przyszłym roku to się zmieni, może już przez Święta w grudniu, a może wpadnie jakieś eLQuattro i trochę wolnego? Tego nie wie nikt. Czas jeszcze pokaże.

Top 10 seriali

 1. Ród Smoka
 2. Wielka woda
 3. The Peripheral
 4. Stary człowiek
 5. Gwiezdne Wojny: Andor
 6. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 7. The Bear
 8. Obserwator
 9. Dahmer – Potwór: historia Jeffreya Dahmera
 10. Żywe trupy

No i tu jestem zaskoczona. Byłam pewna, że Dahmer – Potwór: historia Jeffreya Dahmera po tym, jak głośnym serialem się okazał, pojawi się wyżej. Okazuje się, że jest jeszcze niżej niż we wrześniu. To naprawdę mnie dziwi. Miałam okazję skusić się na oglądanie Obserwatora. Wniosek? Niby horror, ale nie do końca. Później coś dziwnego, znowu horror, ale jednak nie. Ostatecznie zakończenie sprawia, że w głowie pojawia się tylko jedna myśl: Boże, straciłam 8 godzin życia, jakie to chore! Słyszałam dużo pozytywnych opinii o polskiej Wielkiej Wodzie. Podzielacie to zdanie?

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *