Top 10 oglądanych tytułów | marzec

Już chyba całkowicie możemy się przywitać z wiosną, bez zastanawiania się, czy nie zaskoczy nas jeszcze jakimiś opadami śniegu. Nadeszła również pora na podsumowanie marca w temacie najczęściej oglądanych filmów i seriali. Zobaczmy zatem, z czym spędzaliście najwięcej czasu i jakie produkcje najbardziej przypadły Wam do gustu.


Top 10 filmów

 1. Oppenheimer
 2. Diuna
 3. Biedne istoty
 4. Dama
 5. Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
 6. Wonka
 7. Pszczelarz
 8. Amerykańska fikcja
 9. Napoleon
 10. Dżentelmeni

Nie mogę się jakoś przełamać do tego, by w końcu się skupić i zobaczyć Oppenheimera. Niestety w przypadku Diuny premiera kolejnej części nie dotknęła mnie niemal wcale, ponieważ nie udało mi się przebrnąć przez część pierwszą. Po kilkunastu minutach zakończyłam z nią swoją przygodę. Czy któraś z powyższych produkcji zagościła na Waszych ekranach w marcu?

Top 10 seriali

 1. Szogun
 2. Problem trzech ciał
 3. Dżentelmeni
 4. Halo
 5. Resident Alien
 6. Rojst
 7. Reżim
 8. Nowa konstelacja
 9. Władcy przestworzy
 10. Yellowstone

Ja bardzo przepraszam, ale zadaję grzeczne pytanie: gdzie jest w tym zestawieniu Awatar: Ostatni władca wiatru? Uważam, że serial naprawdę się obronił i w kolejnym sezonie może być już tylko ciekawiej. Niestety po trzech odcinkach Szoguna zakończyłam z nim swoją przygodę. Mimo szczerej chęci to jednak nie jest content dla mnie. No i zaczęłam na nowo oglądać Ciała i Dextera. Dzięki Netflix, w końcu się u Was coś dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *