Top 10 oglądanych tytułów | czerwiec

Za nami kolejny miesiąc. Na dodatek z możliwościami oglądania filmów i seriali już praktycznie na wszystkich najpopularniejszych platformach. Wielu oglądających mocno skupiło się na ofercie Disney+. Fakt ten chyba nikogo nie zdziwi. Pora zerknąć na te najciekawsze i najbardziej intrygujące tytuły czerwca.


Top 10 filmów

 1. Top Gun
 2. Spider-Man: Bez Drogi Do Domu
 3. Rzut życia
 4. Doktor Strange: W Multiwersum Obłędu
 5. Pajęcza głowa
 6. Uncharted
 7. Jurassic World: Upadłe Królestwo
 8. Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
 9. Venom 2: Carnage
 10. Jurassic World

Okej, przespałam to. Przespałam pojawienie się Uncharted na XBO Max. Jeżeli się właśnie nie pomyliłam, to już wiem, co będę dziś po pracy robić! Dwa pierwsze tytuły królują od momentu pojawienia się Disney+ w Polsce, zatem ich popularność jest naprawdę ogromna. Najnowszy Doktor Strange chyba też nikogo nie dziwi – w końcu to Marvel.

Top 10 seriali

 1. The Boys
 2. Obi-Wan Kenobi
 3. Tego lata stałam się piękna
 4. Stranger Things
 5. Ms. Marvel
 6. Peaky Blinders
 7. Mandalorianin
 8. Żywe trupy
 9. Niepokorni
 10. Moon Knight

Ten Obi-Wan Kenobi to kompletnie nie moja bajka. Nie powiem, tytuł z pozycji trzeciej bardzo mi się podoba. Pewnie dlatego, że ja tej sztuki tego lata nie osiągnę za żadne skarby. Oprócz tego Stranger Things nadal trzyma się w czołówce, jednak zadnia co do tych kilku odcinków są mocno podzielone. Teraz możecie się pochwalić, co Wy oglądaliście w minionym miesiącu.

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *