Techland rozdaje darmowe bilety do Harran

Postapokaliptyczny świat Dying Light otwiera swoje bramy na nowych przybyszów. Żeby przetrwać, nieodzowne będzie wykorzystanie sprytu oraz zdolności przetrwania. Dying Light Enhanced Edition będzie dostępne za darmo w Epic Games Store od 6 do 13 kwietnia 2023. Zapiszcie to wydarzenie w Waszych kalendarzach i przygotujcie się na podróż w otwartym świecie pełnym zombie.


W Dying Light gracze będą musieli sięgnąć po wszelkie możliwe środki, by przeżyć kolejny dzień w Harran, mieście opanowanym przez nieumarłych. Od użycia szerokiego arsenału broni, po szlifowanie parkourowych umiejętności. W tym świecie każdy element wyposażenia można wykorzystać przeciwko zarażonym, w obronie własnej lub pomagając pozostałym ocalałym.

Gra jest dedykowana osobom ceniącym sobie dreszczyk emocji towarzyszący im podczas ucieczki przed hordą oraz zastrzyk adrenaliny w trakcie walk. Osoby uwielbiające osłonę mroku również znajdą coś dla siebie – szczególnie, że pory dnia i nocy serwują inne, zupełnie różne doświadczenia. Niezależnie od tego czy jesteście weteranami walki z zombie, czy zupełnymi świeżakami – zapraszamy do Harran, tu znajdzie się miejsce dla każdego!

Gracze, którzy odbiorą grę Dying Light na Epic Games Store, otrzymają pakiet powitalny, który zawiera:

Połączcie swoje konto Epic z platformą TechlandGG. Odbierzcie swoje nagrody pod tym adresem już 6 kwietnia 2023.

Nie przegapcie szansy na pobranie gry całkowicie za darmo z Epic Games Store!

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *