Sniper Ghost Warrior Contracts 2 wkracza do boju na PS5

Po udanej premierze na PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 pojawił się na PlayStation 5. Z okazji wczorajszej premiery CI Games wydało nowy i bardzo wybuchowy zwiastun.Elite Edition, które od wczoraj jest dostępne na PS5 zapewnia rozdzielczość 4K, wraz z ulepszeniami jakości grafiki i tekstur. Sprawia to, że ta odsłona serii wygląda wręcz spektakularnie. Dzięki adaptacyjnym spustom DualSense każda broń mocno się od siebie różni. Zapewnia to większe poczucie kontroli przy oddawaniu strzałów z kilometrowych odległości. Pełnię wrażeń dopełniają haptyczne wibracje, z pomocą których poczujemy moc każdej wystrzelonej kuli. Jeżeli zdarzy się nam wyzionąć ducha, powrócimy do akcji w mgnieniu oka dzięki krótkiemu czasowi wczytywania gry z SSD.

CI Games dokłada także do edycji na PS5 darmowe DLC Crossbow Carnage z zestawem broni, włącznie z morderczą kuszą oraz innymi równie potężnymi broniami. W tej wersji gry dołączone jest także niedawne duże rozszerzenie, Butcher’s Banquet, które przenosi graczy do nowej, pustynnej okolicy. Gracze będą przemierzać teren, starając się wyeliminować zagrożenie, w obliczu którego znajduje się region Kuamar.

Usprawnienia i dodatki

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 opowiada historię Ravena – płatnego zabójcy-snajpera operującego w pogrążonym w bezprawiu Kumarze. Najemnika czeka cały szereg wymagających zleceń, które mają pomóc w obaleniu bezlitosnej dyktatury w regionie. Gra wyróżnia się mapami z otwartym terenem oraz ogromną gamą misji, które można przejść na wiele sposobów. Swobodę rozgrywki i działań podkreśla bogaty arsenał realistycznych broni i gadżetów, jak również masa umiejętności oraz ekwipunku. Niezmiennie ważną pozostaje najbardziej charakterystyczna cecha serii – niespotykany nigdzie indziej poziom realizmu przy operowaniu karabinem snajperskim.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jest już dostępny na PS5 w wydaniu pudełkowym oraz cyfrowym w cenie 169,00 PLN, oraz na PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC.

źródło: informacja prasowa bettergaming.pro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *