Scorchlands i kolonie na księżycu

Stworzona przez Ringlab i wydana przez Star Drifters gra Scorchlands pokaże graczom nowe zastosowanie magii. To budowa osad, logistyka i zarządzanie surowcami. Ptasi lud Giwi wykorzystuje zaklęte technologie, by skolonizować wulkaniczny księżyc Helia. Najnowszy zwiastun gry został pokazany podczas NRW Indie Expo na devcomie. Demo Scorchlands będzie dostępne na Steam jeszcze w tym tygodniu.


W Scorchlands gracze budują i zarządzają koloniami używając magii. Nieprzyjazne środowisko księżyca, wraz z niebezpiecznymi potworami, musi być poddane terraformacji. Liczne kolonie na jego powierzchni wymagają sieci magicznych laserów, które umożliwiają przepływ surowców pomiędzy poszczególnymi ośrodkami.

To będzie nie lada zabawa

Odpowiednie ustawienie budynków jest kluczowe w Scorchlands. Efekty działania każdej konstrukcji zależą od sąsiednich, sześciokątnych pól. Surowce i inne konstrukcje otaczające budynek będą miały wpływ na jego efektywność i wydajność. Przypominająca makiety estetyka gry daje poczucie przytulności i wraz z rozrostem kolonii daje ciepłe poczucie satysfakcji przy każdej odkrytej synergii i kombinacji budynków. Ta miła atmosfera może być zaburzona przez kreatury mieszkające na powierzchni księżyca. Ale bez obaw! Osadnicy mają magiczne sposoby by sobie z nimi poradzić.

Główne cechy gry

Demo Scorchlands będzie dostępne w tym tygodniu na Steam do pierwszych dni września 2022.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *