Red Wings: American Aces z datą premiery na PC i Nintendo Switch

All in! Games wydało znak do startu. Dwupłatowce w Red Wings: American Aces niebawem wzbiją się do lotu. Spin-off stworzonego w całości przez krakowską firmę, arcadowego shootera, Red Wings: Aces of the Sky trafi na PC i Nintendo Switch już 31 marca 2022 roku.


Red Wings: American Aces pozwoli graczom wcielić się w asów przestworzy i zabierze ich na pełen wrażeń lot. Wszystko zostało utrzymane w przyjemnej dla oka komiksowej stylistyce. Początkujący piloci będą mogli wybrać jeden z 15 samolotów, każdy dostępny w innych barwach, oraz wziąć udział w aż 30 różnych misjach. Będą one dostępne w trybie dla pojedynczego gracza oraz kanapowym co-opie. Poza wieloma trybami rozgrywki, wirtualny pas startowy pozwoli wzbić się dwupłatowcom prosto w rozgrywkę online.

Dodatkowo, gracze mogą zagrać w jeden z trzech dostępnych trybów: Score Battle, Time Battle oraz Hide n’ Seek. Pojedyncza rozgrywka będzie krótka, ale wymagane przy arcadowych tytułach sprawność i szybkie reakcje utrzymają wszystkich w napięciu. W przypadku większych potyczek powietrznych, gracze mogą utworzyć oddział złożony z pięciu zawodników i stoczyć bitwę z inną drużyną. W tych pojedynkach, liczebność może znacząco przechylić szalę zwycięstwa na jedną ze stron.

Kluczowe cechy gry

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *