Promocje Samsunga na designerską kuchnię

Posiłki przygotowywane na parze wyróżniają się zarówno pod kątem walorów prozdrowotnych, jak i smakowych. Jeśli wciąż nie zdecydowałeś się na zakup piekarnika z funkcjami parowymi, to najwyższy czas to zrobić. Teraz, kupując piekarnik Dual Cook Samsung i dobierając do niego inny wybrany sprzęt AGD Samsung, możesz liczyć na zwrot na konto.


Gotowanie na parze, ze względu na swoje liczne zalety, staje się coraz bardziej popularne. Dzięki temu, że żywność nie ma bezpośredniego kontaktu z wrzącą wodą, zachowuje dużą zawartość cennych składników odżywczych. Są to m.in. witaminy i przeciwutleniacze. Nienaruszony zostaje również naturalny kształt, kolor i jędrność warzyw. Z kolei upieczone na parze mięso posiada idealny smak – nie jest ani za twarde, ani za suche. Przygotowując potrawy z wykorzystaniem pary nie używamy tłuszczu, przez co posiłek jest mniej kaloryczny i zdrowszy. Co więcej, jest to jedna z najprostszych metod gotowania.

Pora na parę, z podwójną komorą

Niedawno Samsung wzbogacił swoją ofertę o nowe linie piekarników parowych do zabudowy Dual Cook Steam, które pozwalają na jednoczesne przygotowanie zdrowych dań na parze i potraw w piekarniku przy użyciu różnych ustawień. Mowa o trybie, czasie i temperaturze – bez mieszania się zapachów. Urządzenia wyposażono w zupełnie nowe rozwiązania, zapewniające wyjątkowe efekty pieczenia. Piekarniki te umożliwiają korzystanie z komory w 8 różnych konfiguracjach, które pozwalają na przygotowanie smacznych, różnorodnych dań przy pomocy termoobiegu, grilla oraz kilku trybów parowych. Nie mogło zabraknąć funkcji gotowania na parze w specjalnym naczyniu.

Producent wprowadził również nowe funkcje, poprawiające jakość smaku przyrządzanych potraw. To m.in. Air Fry i Air Sous Vide. Urządzenia maksymalnie zwiększają komfort gotowania także dzięki połączeniu z aplikacją SmartThings, która wspomoże nas w procesie przyrządzania posiłków, zarekomenduje wyjątkowe przepisy oraz umożliwi zdalne sterowanie piekarnikiem. Ponadto, dzięki nowatorskiej kamerze AI Pro Cooking, zajrzymy zdalnie do piekarnika, a nawet nakręcimy 10-sekundowy film poklatkowy z całego procesu pieczenia. Kamera rozpoznaje produkt umieszczony w komorze piekarnika i na tej podstawie może zaproponować optymalne ustawienia trybu pieczenia.

Promocja Samsung

Aby skorzystać z promocji cashback należy dokonać zakupu piekarnika Dual Cook i dobrać do niego wybrane produkty AGD Samsung. Może to być płyta indukcyjna (w tym nową SlimFit), mikrofalówka, okap, zmywarka i/lub lodówkaę. Wysokość zwrotu na konto zależna jest od ilości produktów w zestawie.

Promocja trwa od 11 października do 21 listopada 2022 lub do wyczerpania puli zwrotów.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie kuchnia.samsung.

źródło: informacja prasowa Samsung Polska / dfusion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *