Premiera Yupitergrad 2: The Lost Station już w tym miesiącu!

Wzywamy wszystkich fanów VR-owych przygód i kosmicznego bujania się w stanie nieważkości. Yupitergrad 2: The Lost Station, tworzony przez poznańskie studio Gamedust, w maju 2023 zadebiutuje jako tytuł z czasową wyłącznością na platformie Pico. Gra w pierwszej kolejności będzie dostępna dla posiadaczy urządzeń Pico Neo 3 oraz Pico 4. Później trafi także na Meta Quest 2, a następnie na platformy PCVR (Steam) oraz HTC XR Elite.


Yupitergrad 2: The Lost Station to tytuł, w którym gracze będą eksplorować w stanie nieważkości opuszczoną stację kosmiczną. Poruszać się będą za pomocą przyssawek z przymocowanymi do nich linami oraz dysz zamontowanych na rękach ułatwiających manewrowanie w powietrzu. Na drodze graczy staną wrogo nastawione roboty, przeciwko którym trzeba będzie użyć zdobytą broń. Do odkrycia czekać będzie wiele przejść. Nie zabraknie także zagadek środowiskowych do rozwiązania. Gra osadzona jest w lekkim, humorystycznym tonie i łączy perspektywę VR ze strukturą gry w stylu Metroidvania.

Dokładna data premiery na platformie Pico zostanie wkrótce ujawniona. Tym czasem możecie się zapoznać z grą na oficjalnej stronie Steam.

Recenzja pierwszej części Yupitergrad, dostępna jest tutaj.

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *