Pierwszy zwiastun The Lord of the Rings: The Rings of Power podczas Super Bowl LVI

Amazon postanowił wykorzystać Super Bowl LVI do zaprezentowania pierwszego zwiastuna swojej ambitnej produkcji. Mowa o The Lord of the Rings: The Rings of Power (Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy). 60-sekundowy zwiastun prezentuje pierwsze spojrzenie na niektórych głównych bohaterów, potencjalną akcję i zastosowane efekty.


Akcja ma toczyć się w Drugiej Erze. W trakcie wypuszczania kolejnych odcinków będziemy mogli zobaczyć miejsca takie jak Królestwo Numenoru, najgłębsze tereny Gór Mglistych oraz lasy Lindonu. Wszystko rozgrywać się będzie tysiące lat przed wydarzeniami z Władcy Pierścieni. Serial będzie czerpał materiał z Silmarillion J.R.R.Tolkiena, który szczegółowo opisuje kluczowe wydarzenia. Mowa między innymi o historii Saurona i wykuwaniu pierścieni władzy.

Zwiastun pokrótce przedstawia kilka głównych postaci, w tym Elronda (Robert Aramayo), Arondira (Ismael Cruz Cordova) i Galadriela (Morfydd Clark). Inne gwiazdy, które zobaczymy w tej produkcji to Benjamin Walker, Cynthia Addai-Robinson, Owain Arthur, Ismael Cruz Córdova, Joseph Mawle, Sara Zwangobani oraz Megan Richards.

Amazon wydał 250 dolarów na prawa do materiału (niewiele, przyznacie). Jednak podobno wydał również 465 milionów dolarów tylko na produkcję pierwszego sezonu. Trudno to wywnioskować na podstawie minutowej zapowiedzi. Z pewnością jednak dowiemy się tego, gdy całość pojawi się na Amazon Prime Video 2 września 2022 roku. Krążą pogłoski, że ekipa powoli zabiera się do produkcji drugiego sezonu.

źródło: engadget.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *