OPPO nawiązuje współpracę z… Biedronka Home!

Urządzenia marki OPPO w naszym kraju znajdują się w ofertach niemalże wszystkich głównych operatorów. Można je również zakupić u najbardziej renomowanych sprzedawców detalicznych. Dziś do ich grona dołączyła właśnie Biedronka Home, czyli sklep internetowy należący do sieci Biedronka. Na dobry początek w ofercie dostępne będą budżetowe smartfony OPPO z Serii A oraz wybrane produkty IoT.


Wraz z poszerzaniem swojej obecności na polskim rynku, OPPO rozwija nowe kanały sprzedaży i coraz mocniej stawia na dystrybucję swoich produktów online. W efekcie firma nawiązała współpracę z siecią sklepów internetowych Biedronka Home. Sklep ten pozwoli marce na dotarcie do szerokiego grona konsumentów, którzy poszukują nowych technologii w wysokim stosunku jakości do ceny. Co więcej, klienci Biedronka Home mogą liczyć na to, że produkty OPPO będą dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Oferta produktów w sklepie Biedronka Home będzie rozwijana sukcesywnie. W pierwszej kolejności w ofercie sieci dostępne będą budżetowe smartfony z Serii A oraz wybrane urządzenia IoT.

Już teraz na stronie sklepu można kupić smartfon OPPO A17 lub słuchawki OPPO Enco Buds2. Z kodem TELE150 smartfon OPPO A17 o wartości 799.00 PLN (cena regularna) jest dostępny za 649.00 PLN. Z kolei z kodem OPPO80 słuchawki OPPO Enco Buds2 będą dostępne za jedyne 99.00 PLN, czyli o 80.00 PLN taniej niż dotychczas (cena regularna: 179.00 PLN).
Akcja trwa do 27 maja 2023 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie sklepu, klikając w ten link.

źródło: informacja prasowa OPPO Polska / 24/7Communication

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *