#OdkryjOceanMożliwości

Trójka popkulturowych buntowników inspirujących do tego, by iść pod prąd i podążać za swoimi marzeniami. Muzyk Krzysztof Zalewski, aktorka Ola Adamska oraz streamerka Kasix – to oni będą nadawać ton najnowszej kampanii marki Motorola.


Kampania Odkryj ocean możliwości jest związana z promocją Motoroli edge 40 neo. Zobaczymy w niej dwie nowe ambasadorki oraz nowego ambasadora marki. Wyjątkowe osobistości ze świata popkultury, które z determinacją realizują swoje marzenia oraz potrafią inspirować, będą przekonywać młodych ludzi do uwierzenia w siebie. Kampania w pierwszej kolejności ma natchnąć odbiorców do odkrywania pokładów tego, co kryje się w każdym z nas. Odwagi, determinacji w osiąganiu celów oraz walki o spełnienie (nie tylko własnych) marzeń.

Ambasadorzy będą zachęcać młodych ludzi do zgłębienia samego siebie oraz tego, by się nie bać zarówno dobrych jak i tych mniej pozytywnych stron swojej osobowości. Mają swoje własne hasła, dostosowane do cech charakteru oraz definiujące ich kolory z palety Motorola i Pantone. Razem z nimi, każdy może odkryć ocean swoich możliwości.

Odważ się z Krzysztofem Zalewskim

Krzysztof jest wokalistą, który przez lata pracował na to, aby zbudować swoją muzyczną karierę i znaleźć się w miejscu, w którym jest obecnie. Jako indywidualista nieustanie zachęca ludzi do wyrażania swojej opinii, podążania własną drogą oraz bycia odpornym na nieuzasadnioną krytykę. Zalewski jest również kompozytorem i utalentowanym multiinstrumentalistą. Uważa on scenę za swój żywioł – na żywo wielokrotnie pojawiał się na Open’er, Pol’and’Rock czy Męskim Graniu. Na scenie występował razem m.in.: z Kortezem oraz Dawidem Podsiadło. Jako ambasador Krzysztof będzie identyfikował się z kolorem niebieskim (Caneel Bay) Motoroli edge 40 neo. Jego hasłem jest „Odważ się”.

Naprawdę wierzę w to, że jeśli odważysz się zrobić pierwszy krok z czystym sercem i z dobrą, czystą intencją, to wszechświat pomoże Ci w realizacji Twoich planów.

– Krzysztof Zalewski.

Odkryj siebie z Olą Adamską

Ola jest osobą bardzo uduchowioną. To również aktorka znana m.in.: z seriali Skazana oraz Królestwo kobiet. Inspiruje innych do wsłuchiwania się w swój własny głos i poszerzania w ten sposób własnych horyzontów. Dla Oli jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jest słuchanie swojego wnętrza, poznawanie i pokochanie siebie. Właśnie tak postrzega drogę do szczęścia. W ramach kampanii Olę będzie można zobaczyć z miętowym (Soothing Sea) kolorem modelu edge 40 neo. Jej hasłem jest „Odkryj siebie”.

Tylko zaglądając w głąb siebie, możesz odkryć kim naprawdę jesteś. Odważ się na chwile ciszy. Oddychaj. Kreuj. Czerp z życia. Ty – to ocean możliwości.

– Ola Adamska.

Zaryzykuj z Kasią „Kasix” Paciorek

W mocno zdominowanym przez męski pierwiastek świecie gamingu Kasia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet. Twierdzi, że to właśnie dzięki odwadze i zdolności do podejmowania ryzyka mogła wybić się jako streamerka. Kasix znana jest z tego, że streamując inspiruje innych do działania i nie daje się wrzucić w utarte schematy, ani łatwo zdefiniować. Jest jednym z wyraźniejszych w gamingu głosów generacji Z. W kampanii „Odkryj ocean możliwości” Kasix reprezentuje determinację oraz mocny, indywidualny styl. Identyfikuje się z czarnym kolorem (Black Beauty) najnowszego smartfonu Motoroli. Jej hasłem jest „Zaryzykuj”.

Wchodziłam jako kobieta do męskiego świata. Odwaga jest moim przewodnikiem w życiu – dzięki niej nie boję się próbować ani ryzykować. Dzięki emocjom mogę być sobą.

– Kasia „Kasix” Paciorek.

Kampania #OdkryjOceanMożliwości skupi się na nośnikach digital. Specjalnie dla niej zrealizowane zostały formaty wideo, w których kompozytor Wojciech Urbański przygotował aż 3 aranżacje utworu Zabawa Krzysztofa Zalewskiego. Są one spersonalizowane i dopasowane do historii każdego z ambasadorów.

Za stronę fotograficzną kampanii oraz zdjęcia artystów odpowiada Łukasz Dziewic, fotograf, który sam jest ambasadorem marki Motorola. Koncept i realizację kampanii w obszarze digital oraz social media prowadzi agencja Tigers. Działaniami PR zajmuje się agencja Rumour, natomiast za zakup mediów odpowiada agencja Assembly.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *