Nowe oczyszczacze powietrza Roger 2

Na jakość powietrza, którym oddychamy, ma wpływ ma szereg czynników. Są to m.in. pyłki, alergeny, patogeny czy też różne przykre zapachy. Przebywając w pomieszczeniu z zanieczyszczonym powietrzem możemy doświadczyć wielu nieprzyjemnych objawów, nawet jeśli nie jesteśmy alergikami. Dokuczać nam mogą bóle głowy, pieczenie i uczucie suchości oczu, duszności, katar czy też kaszel. Na szczęście możemy wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o czyste powietrze we własnym domu. Z pomocą przychodzą nam zaawansowane urządzenia oczyszczające i monitorujące jego jakość, jak nowa gama Stadler Form Roger 2.


Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger 2 możemy ustawić wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Sprawdzi się w sypialni, by zapewnić lepszy sen, czy w kuchni, by neutralizować zapachy. Urządzenie można wygodnie obsługiwać z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej Smart Living – Smart Life. Roger 2 stale mierzy jakość powietrza w pomieszczeniu za pomocą inteligentnych czujników. Wyniki pomiaru w czasie rzeczywistym wyświetlane są na urządzeniu w formie kolorowej diody – kolor niebieski oznacza dobrą jakość powietrza, pomarańczowy – umiarkowaną, czerwony natomiast złą.

Urządzenie charakteryzuje się wyjątkową skutecznością w zakresie oczyszczania powietrza dzięki dwuetapowemu filtrowaniu. Na pierwszym etapie zmywalny, tekstylny filtr wstępny z wbudowaną funkcją zapewnienia higieny – Sanitized – zatrzymuje większe cząsteczki kurzu i zanieczyszczenia. Dzięki temu chroni i przedłuża żywotność drugiego elementu – filtra Dual Filter. Został on zaprojektowany tak, by skutecznie usuwać z powietrza drobny kurz, pyłki, bakterie i wirusy. Efektywność działania Dual Filter od Stadler Form osiągana jest przez połączenie dwóch rodzajów filtracji – HEPA oraz aktywnego węgla. W ciągu zaledwie jednej godziny Roger 2 jest w stanie trzykrotnie wymienić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni do 66 m².

Roger little 2 dla mniejszych pomieszczeń

Rodzina oczyszczaczy Stadler Form Roger 2 składa się z trzech modeli – klasycznego Rogera 2, Rogera big 2 oraz Rogera little 2. Najmniejszy członek rodziny jest w stanie zadbać o czyste powietrze w pomieszczeniach do 33 m². Na takim metrażu wymieni je trzykrotnie w ciągu jednej godziny. Jego kompaktowe wymiary są niewątpliwą zaletą i sprawiają, że z łatwością można go przenosić między pokojami.

Roger little 2 posiada te same funkcje, co pozostałe modele z jego rodziny. Wyjątek stanowi jedynie łączność WiFi, która zarezerwowana jest dla większych członków trio.

Roger big 2 z dedykacją dla większych przestrzeni

Roger big 2 wyposażony został w takie same funkcje, co Roger 2 oraz Roger little 2. Różnica polega na zastosowaniu w nim dwóch filtrów Dual Filter oraz dwóch filtrów wstępnych. Dzięki temu Roger big 2 jest w stanie efektywnie pracować w dużych pomieszczeniach. Mimo większych rozmiarów, bez trudu można go przetransportować do innego pomieszczenia dzięki wygodnym kółkom transportowym.

Model Roger big 2 w ciągu godziny jest w stanie trzykrotnie wymienić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni do 104 m², co czyni go idealnym wyborem do dużych i przestronnych pomieszczeń.

Marka Stadler Form jest znana z przywiązywania ogromnej wagi nie tylko do funkcjonalności swoich produktów, ale także do ich wyglądu. Nie inaczej jest w przypadku oczyszczaczy powietrza serii Roger 2. Gdziekolwiek zdecydujemy się go ustawić – w salonie, sypialni czy też w biurze, będzie oczyszczał powietrze i zachwycał designem.

Nowe modele Stadler Form Roger 2 dostępne są w sugerowanej cenie katalogowej:
Stadler Form Roger little 2 – 2.899 zł
Stadler Form Roger 2 – 1.999 zł
Stadler Form Roger big 2 – 1.399 zł

źródło: informacja prasowa Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *