Moviehouse – nowy trailer i data premiery

Świetne wieści dla wszystkich kinomaniaków. Już wkrótce Hollywood stanie przed Wami otworem. Gra Moviehouse, inspirowana słynnym The Movies autorstwa Petera Molyneux, będzie mieć swoją premierę już 5 kwietnia 2023. Z tej okazji twórcy z Odyssey Studios oraz wydawca Assemble Entertainment, przygotowali specjalny trailer.


Moviehouse – The Film Studio Tycoon przeniesie nas za kulisy filmowych produkcji. Swoją przygodę rozpoczniemy w latach 80., które przyniosły nam takie klasyki jak Lśnienie, Dirty Dancing czy pierwszego Terminatora. W Hollywood działo się wtedy naprawdę sporo, a za sprawą Moviehouse będziemy mogli doświadczyć przemian w branży na własnej skórze.

Naszą drogę ku sławie rozpoczniemy wspólnie z małą ekipą pasjonatów. Amatorski sprzęt i brak warunków nie będą dla nas barierą w tworzeniem kinowych perełek. Wielkie marzenie o posiadaniu własnej wytwórni spełni się, ale początki nie będą łatwe. Sama artystyczna dusza nie wystarczy, a show-biznes szybko zweryfikuje nasze zdolności planowania i zarządzania. Moviehouse – The Film Studio Tycoon to strategia z krwi i kości.

Dzięki naszym staraniom firma będzie się stale rozwijać, a my zaobserwujemy, jak świat kinematografii ewoluował na przestrzeni lat, aż do współczesności. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom widzów zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by dostarczyć im klisze, w których się zakochają. Dzięki temu nie tylko spełnimy się artystycznie, ale i syto napełnimy kieszenie. Nie zapominajmy – biznes to biznes, a w tej branży przetrwają wyłącznie najtwardsi gracze.

Moviehouse urzeknie Was tak, jak Audrey Hepburn oczarowała Hollywood, a wszystko za sprawą kilku cech kluczowych

Gra Moviehouse – The Film Studio Tycoon będzie dostępna na urządzeniach działających w oparciu o systemy Windows i MacOS. Produkcja autorstwa Odyssey Studios zadebiutuje na rynku 5 kwietnia 2023 i znajdziecie ją w ofercie sklepów Steam i GOG. Jeśli ten sympatyczny symulator wpadł Wam w oko, to już teraz możecie dodać go do swojej listy życzeń.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *