Maxcom w tym roku również gra z WOŚP

Maxcom po raz kolejny weźmie udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Tym razem polski producent i dystrybutor elektroniki użytkowej, wystawia na aukcję zaawansowany technologicznie smartwatch Maxcom FW46 Xenon z unikalnymi podpisami polskich artystów.


31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku. Celem tegorocznej akcji jest walka z sepsą i zakup sprzętu dla laboratoriów mikrobiologicznych w całym kraju. Maxcom jak co roku przyłącza się do akcji wspierania fundacji Jurka Owsiaka. Firma wystawia na licytację inteligentny zegarek FW46 Xenon, który m.in. monitoruje funkcje zdrowotne i sen oraz ma liczne programy treningowe. Jego elegancki design sprawia, że można go nosić zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia. Użytkownicy smartwatcha mogą wybierać spośród różnych tarcz oraz dwóch pasków, które są w zestawie. W edycji limitowanej, stworzonej specjalnie dla WOŚP skórzany pasek posiada sygnatury uznanych polskich artystów: Wojtka Smarzowskiego, Magdaleny Różczki i Elizy Rycembel. Całkowity dochód z licytacji wesprze konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej o aukcjach

Wojtek Smarzowski to polski reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta oraz operator filmowy, który nie boi się podejmowania kontrowersyjnych tematów. Popularność zdobył m.in. jako autor takich filmów jak Drogówka (2013), Wołyń (2016) czy Wesele (2021). Wielokrotny laureat Orłów za najlepszą reżyserię. Aukcję znajdziecie tutaj.

Magdalena Różczka, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, znana jest m.in z takich filmów Lejdis (2008), Podatek od miłości (2018) czy trzeciej i czwartej części Listów do M. (2017, 2020). Znalazła się również w wielu serialach, m.in. Usta usta (2010), Lekarze (2012), Czas honoru-Powstanie (2014), Rojst ’97 (2021) czy Tajemnica zawodowa (2022). Dwukrotnie była nominowana do nagrody Złotej Kaczki. Aktorka angażuje się w akcje społeczne na rzecz promocji zdrowia, a od 2010 roku jest też Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF. Aukcję znajdziecie tutaj.

Eliza Rycembel, polska aktorka młodego pokolenia występowała m.in. w filmach: Obietnica (2014), Carte Blanche (2015), Wszystko gra (2016), Ciemno, prawie noc (2019). Widzowie znają ją również z seriali Ślepnąc od świateł (2018) czy Osiecka (2020). Za rolę Marty w filmie Boże Ciało otrzymała w 2019 roku nagrodę 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za najlepszą rolę drugoplanową. W 2020 roku – otrzymała nagrodę Orła. Aukcję znajdziecie tutaj.

źródło: informacja prasowa Maxcom / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *