Definitely Not Fried Chicken na Steamie w trybie Wczesnego dostępu

Wydawca Merge Games wraz z twórcami z Dope Games z radością ogłaszają, że ich gra, Definitely Not Fried Chicken, pojawi się w trybie Wczesnego dostępu Steam. Tytuł w dniu premiery będzie objęty 15% zniżką. Z wyciskającym łzy z oczu humorem i podwójnym dnem, tytuł ten to solidny symulator dilera i karteli.


Symulator zarządzania biznesem z nieoczekiwanym zwrotem akcji, gdzie obok panierowanych nóżek kurczaka rozrasta się narkotykowe imperium. Gracz będzie musiał uważnie zarządzać dwoma zakładami i pilnować, żeby właściwi klienci używali odpowiednich drzwi.

Rozwijaj swój biznes, pozyskuj nowych kupujących, twórz nowe odmiany używek, zarabiaj tony siana i upewnij się, że każdy posmakuje Twoich specjałów. Skąpane w słońcu miasteczko, żywcem wyjęte z amerykańskich filmów z lat 80., jeszcze nie widziało człowieka o takich zdolnościach przedsiębiorczych!

Nie ma drugiej takiej gry!

Brakuje miejsca? Zawsze możesz dokupić graniczący z knajpą teren i rozbudować swoje zaplecze produkcyjne! Nie zapominaj o wzmocnieniu zabezpieczeń – w ten sposób zbyt ciekawscy klienci nie będą mogli zapukać w Twoją szybkę.

Zainwestuj w badania! Każdy z oferowanych przez Ciebie prochów może kopać bardziej. Jednak sam dobry towar to nie wszystko; trzeba jeszcze mieć go komu sprzedać – tutaj dopiero zaczyna się jazda, której potrzebna będzie konkretna przykrywka. Sieciówka fastfoodów brzmi jak dobre rozwiązanie, jednak nie ma potrzeby ograniczać się do jednej marki.

Traktuj należycie o swoich pracowników – zadowolony z pracy zespół będzie bardziej produktywny, dlatego trzeba zadbać o ich podstawowe potrzeby. Oby nikt nie musiał się przekonywać, jak ważne jest przestrzeganie zasad BHP (nie tylko na kolei).

Kluczowe cechy Definitely Not Fried Chicken

Wersja Early Access zawiera:

Za powstanie Definitely Not Fried Chicken odpowiada studio Dope Games. Wydawcą gry jest Merge Games. Tytuł opuści tryb Early Access jeszcze w tym roku.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *