Maxcom FW48 Vanad Satin

Dostarczają nam informacji na temat stanu zdrowia, pomagają monitorować postępy treningowe, informują o przychodzących połączeniach czy wiadomościach. Inteligentne zegarki to o wiele więcej niż urządzenia służące do pokazywania aktualnej godziny. Ta wszechstronność i wygoda sprawiają, że coraz więcej ludzi chce ich używać, a produkty z tej kategorii stale ewoluują. Doskonałym tego przykładem jest druga generacja smartwatcha Maxcom FW48 Vanad.


Okrągła koperta smartwatcha Maxcom FW 48 Vanad Satin została wykonana ze stali ocynkowanej i dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych. Mowa o eleganckim złocie oraz czerni. Oba modele posiadają w zestawie wykonany ze skóry ekologicznej pasek. W pierwszym przypadku w kolorze ciemnego brązu, a w drugim czerni. W zakresie designu użytkownicy smartwatchy doceniają możliwość indywidualnego doboru wzoru tarczy. Umożliwia im to dostosowanie wyglądu zegarka do własnego gustu. W tym zakresie Maxcom FW48 Vanad daje praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji.

Sprawdzone rozwiązania

Dotykowy ekran zegarka został wykonany w technologii AMOLED i ma on średnicę 1,32” przy rozdzielczości 390×390px. Sprawia to, że wyświetlane za jego pośrednictwem informacje prezentowane są w czytelnej formie z zachowaniem wysokiego kontrastu. Maxcom FW48 Vanad Satin wyposażono w baterię o pojemności 200 mAh, która zapewnia około 4 dni pracy na jednym ładowaniu. Łączność ze smartfonem odbywa się za pośrednictwem modułu Bluetooth 5.0. Pozwala to płynnie wyświetlać na ekranie smartwatcha prognozę pogody czy powiadomienia z telefonu. Możemy również przeglądać dane na temat aktywności i kondycji organizmu w aplikacji na urządzenia mobilne – WearFit Pro.

Korzyści z posiadania tego smartwatcha

Na wyposażeniu Maxcom FW48 Vanad nie mogło zabraknąć zaawansowanych sensorów, które dostarczają informacji na temat stanu zdrowia oraz danych na temat aktywności fizycznej. Najnowszy reprezentant marki Maxcom pozwala m.in. na monitorowanie pracy serca, ciśnienia i saturacji krwi. Ponadto zegarek jest w stanie przypomnieć o odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz sprawdzić jakość snu. Podczas uprawiania sportu umożliwia uruchomienie odpowiedniego trybu lub skorzystanie z krokomierza i licznika kalorii. Podczas aktywności nie bez znaczenia jest fakt, że zegarek charakteryzuje się klasą odporności na pył i wodę IP67. Wszystkie zebrane dane są gromadzone i prezentowane w aplikacji.

Wygody użytkowania smartwatcha Maxcom FW48 Vanad dopełniają rozwiązania ułatwiające korzystanie ze smartfona. Umożliwi również sterowanie odtwarzaczem muzyki oraz na sprawdzenie prognozy pogody.

Maxcom FW48 Vanad Satin dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – brązowo-złotym i czarno-srebrnym. Do końca lipca możemy go nabyć w zupełnie nowej cenie 279 PLN na stronie producenta.

źródło: informacja prasowa Maxcom / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *