LOUD – arcade’owa gra rytmiczna pełna pop-punku

QubicGames i deweloperzy z Hyperstrange zapowiadają premierę gry LOUD. Otoczy ona każdego gracza pop-punkowymi dźwiękami, arcade’ową grę rytmiczną, śmiało przedstawiającą klasyczną historię o dojrzewaniu.


LOUD poznajemy historię Astrid. To nastolatka z marzeniami o karierze muzyczki, która nie zaznaje szarej codzienności życia dorosłych i brawurowo wkracza w świat gitary i pop-punku.

14 napisanych na potrzeby gry piosenek prezentuje kolejne rozdziały historii Astrid, która pierwsze riffy ćwiczy na wyimaginowanej gitarze w piwnicy, by potem podpisać umowę z łowcą talentów. Opanuj coraz lepiej kolejne utwory i ich rytm, by odblokować nowe przedmioty kosmetyczne – od strojów, przez gitary po lokacje występów.

LOUD wstrząśnie głośnikami konsoli Nintendo Switch już 15 lipca 2022. Ta wyjątkowa trasa koncertowa na komputerach oraz konsolach PlayStation i Xbox zaplanowana jest na późniejszy termin.

Wersja na Switcha będzie dostępna w cenie 48 PLN. Po premierze gracze będą mogli zaopatrzyć się w grę z 25% zniżką, za 36 PLN.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *