Lords of The Fallen: zobacz gameplay i poznaj datę premiery!

Deweloperzy z HEXWORKS – studia należącego do CI Games – zapraszają graczy do wyruszenia w epicką podróż po rozległym, mrocznym i zdradzieckim świecie. W końcu została ogłoszona wyczekiwana z niecierpliwością gra akcji RPG Lords of the Fallen. Tytuł swoją premierę otrzyma 13 października 2023. Ten dzień przypada w piątek, jednak z pewnością nie będzie on pechowy dla graczy. Nadchodząca produkcja to duchowy spadkobierca odsłony z 2014 roku, a jednocześnie pełny restart dla serii. Wystartowała już także możliwość składania zamówień przedpremierowych dla wersji na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X.


Zwiastun, który zapiera dech w piersiach!

Długo oczekiwana data premiery w końcu została ogłoszona, a wraz z nią zaprezentowano ponad czterominutowy zwiastun zawierający fragmenty rozgrywki. Na obszernym pokazie twórcy przybliżają mroczny świat gry, stworzony dzięki możliwościom silnika Unreal Engine 5Lords of the Fallen rzuci graczom wyzwanie za sprawą dynamicznego i wymagającego systemu walki, którego opanowanie będzie kluczowe podczas starć z gigantycznymi bossami. W trakcie przygody bohaterowie będą podróżować przez równoległe światy żywych i umarłych w celu obalenia demonicznego boga – Adyra.

Najnowszy zwiastun wzbogaciła swoją muzyką legendarna grupa Iron Maiden. Za sprawą Lords of the Fallen gracze będą mogli zinterpretować kawałek Fear of the Dark na nowo. Postarają się o to trzygłowe smoki i zionące lawą olbrzymy, z którymi przyjdzie im się zmierzyć w trakcie rozgrywki. Czempioni, którym nie straszna groza, już teraz mogą złożyć zamówienia przedpremierowe. Gra dostępna jest w trzech edycjach – Standardowej, Deluxe i Kolekcjonerskiej. W skład tej ostatniej wchodzi imponująca, mierząca ponad 25 centymetrów, statuetka przedstawiająca Mrocznego Krzyżowca.

Z ogromną radością ogłaszamy datę premiery gry Lords of the Fallen, nad którą przez ostatnie kilka lat w pocie czoła pracował nasz utalentowany zespół, wkładając w to całe serce. Aby to uczcić, prezentujemy graczom przerażającą naturę Mournstead – mrocznego świata fantasy, który intryguje i przyciąga za sprawą skrywanych tajemnic. Dzięki unikalnej mechanice dwóch światów mogliśmy przygotować masę wymagających wyzwań, które okażą się prawdziwym sprawdzianem nawet dla najodważniejszych graczy. Nie możemy się doczekać października i momentu, w którym gracze podniosą swoje cieniste latarnie (Umbral Lamps), odkrywając sekrety skrywające się w ciemnościach.

– powiedział Saul Gascon, producent wykonawczy, HEXWORKS.

Edycja Standardowa

⚔️ Gra Lords of the Fallen.

Edycja Deluxe (dostępna zarówno w wydaniu cyfrowym jak i fizycznym)

⚔️ Gra Lords of the Fallen.
🎮 Klasa startowa Dark Crusader – kultowy strój Mrocznego Krzyżowca, w którego skład wchodzą również niszczycielski długi miecz Isaaca, noże do rzucania, kompletny zestaw pancerza i amulet.
⚔️ 100-stronicowy cyfrowy artbook zawierający ekskluzywne, artystyczne ilustracje, przedstawiające przerażający świat gry Lords of the Fallen.
🎮 Oryginalna cyfrowa ścieżka dźwiękowa, pełna hipnotyzujących i harmonijnych brzmień charakterystycznych dla świata Mournstead. Za skomponowanie muzyki odpowiadają cenieni artyści – Cris Velasco i Knut Avenstroup Haugen.
⚔️ 3D Model Viewer, za sprawą którego można podziwiać modele postaci z gry w wysokiej rozdzielczości, co pozwala skupić się na szczegółach.

Edycja Kolekcjonerska (dostępna wyłącznie w wydaniu fizycznym)

⚔️ Gra Lords of the Fallen.
🎮 Ponad 19-centymetrowa i niezwykle precyzyjnie wykonana figurka przedstawiająca Mrocznego Krzyżowca w jego pełnej chwale.
⚔️ Metalowa gablota, w której można wystawić figurkę Mrocznego Krzyżowca. Całość wyposażona jest w LED-owe oświetlenie o zmiennej barwie i pilot służący do zdalnego sterowania.
🎮 Unikatowy kolekcjonerski steelbook.
⚔️ Klasa startowa Dark Crusader – kultowy strój Mrocznego Krzyżowca, w którego skład wchodzą również niszczycielski długi miecz Isaaca, noże do rzucania, kompletny zestaw pancerza i amulet.
🎮 100-stronicowy cyfrowy artbook zawierający ekskluzywne artystyczne ilustracje przedstawiające przerażający świat gry Lords of the Fallen.
⚔️ Oryginalna cyfrowa ścieżka dźwiękowa, pełna hipnotyzujących i harmonijnych brzmień charakterystycznych dla świata Mournstead.
🎮 3D Model Viewer, za sprawą którego można podziwiać modele postaci z gry w wysokiej rozdzielczości, co pozwala skupić się na szczegółach.
⚔️ Dwustronny plakat oraz karty z grafikami.

Zamówienia przedpremierowe (każdej z edycji) będą dawały dostęp do następujących przedmiotów w grze.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *