Lords of the Fallen z kolejną prezentacją na Gamescomie

Deweloperzy z należącego do CI Games studia HEXWORKS potwierdzają, że podczas targów Gamescom 2023, które odbędą się w tym tygodniu, nie zabraknie wyczekiwanego Lords of the Fallen. Osoby wybierające się do Kolonii, jako jedne z pierwszych na świecie będą mogły zobaczyć obszerny fragment rozgrywki z nieprezentowanego dotychczas obszaru. Dwudziestominutowa prezentacja odbędzie się na stoisku PLAION (Hala 9, stanowisko B010-C019).


Podczas pokazu przybliżony zostanie unikatowy dla gatunku mechanizm podwójnego świata, który zabierze graczy w podróż z żywego królestwa Axiom do jego martwego odpowiednika zwanego Umbral i z powrotem. Przyszli pogromcy bogów będą mieli również okazję poczuć smak brutalnej walki wręcz. Oczywiście dystansowej oraz potężnej magii. Całość zaprezentowana zostanie w taki sposób, by ukazać istotne różnice, które w znaczącym stopniu wpływają na styl rozgrywki. Wszystkie mroczne tajemnice skrywane przez bliźniacze krainy odkryte zostaną w piątek 13 października 2023, gdy Lords of the Fallen zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Długo wyczekiwana premiera!

Oficjalny kinowy zwiastun skupiający się na prezentacji fabuły Lords of the Fallen zostanie wyemitowany we wtorek podczas wieczornego Opening Night Live. Widzowie otrzymają możliwość poznania tajemnicy wskrzeszenia demonicznego boga Adyra.

Z nieukrywaną radością ogłaszamy, że Lords of the Fallen zmierza do Kolonii! Przygotujcie się na ujawnienie zupełnie nowego, a zarazem mocno wyczekiwanego zwiastuna fabularnego, którego premiera odbędzie się podczas ONL. Zapraszamy do naszego teatru, gdzie za sprawą starannie przygotowanej przestrzeni widzowie przeniosą się w głąb Mournstead. Czekać tam będą na Was członkowie naszego zespołu, którzy zaprezentują zupełnie nowy obszar z gry. Naprawdę trudno nam ukryć podekscytowanie towarzyszące możliwości podzielenia się z Wami tym wszystkim. Do zobaczenia na Gamescomie!

– powiedział Saul Gascon, Dyrektor Studia HEXWORKS.

Lords of the Fallen powstaje w oparciu o silnik Unreal Engine 5. Grę już teraz można zamówić w przedsprzedaży. Jest ona dostępna w trzech edycjach – Standardowej, Deluxe i Kolekcjonerskiej.

Edycja Standardowa:

⚔️ Gra Lords of the Fallen.

Edycja Deluxe (dostępna w wydaniu cyfrowym i fizycznym)

⚔️ Gra Lords of the Fallen.

🔝 Klasa startowa „Dark Crusader” – kultowy strój Mrocznego Krzyżowca. Mowa o niszczycielskim długim mieczu Isaaca, nożach do rzucania, kompletnym zestawie pancerza i amulecie.

⚔️ 100-stronicowy cyfrowy artbook zawierający ekskluzywne, artystyczne ilustracje, przedstawiające przerażający świat gry.

🔝 Oryginalna cyfrowa ścieżka dźwiękowa, pełna hipnotyzujących i harmonijnych brzmień charakterystycznych dla świata Mournstead. Za skomponowanie muzyki odpowiadają cenieni artyści – Cris Velasco i Knut Avenstroup Haugen.

⚔️ 3D Model Viewer, za sprawą którego można podziwiać modele postaci z gry w wysokiej rozdzielczości.

Edycja Kolekcjonerska (dostępna wyłącznie w wydaniu fizycznym)

⚔️ Gra Lords of the Fallen.

🔝 Ponad 19-centymetrowa i niezwykle precyzyjnie wykonana figurka przedstawiająca Mrocznego Krzyżowca w jego pełnej chwale.

⚔️ Metalowa gablota, w której można wystawić figurkę Mrocznego Krzyżowca. Całość wyposażona jest w LED-owe oświetlenie o zmiennej barwie i pilot służący do zdalnego sterowania.

🔝 Unikatowy kolekcjonerski steelbook.

⚔️ Klasa startowa „Dark Crusader” – kultowy strój Mrocznego Krzyżowca. Mowa o niszczycielskim długim mieczu Isaaca, nożach do rzucania, kompletnym zestawie pancerza i amulecie.

🔝 100-stronicowy cyfrowy artbook zawierający ekskluzywne artystyczne ilustracje.

⚔️ Oryginalna cyfrowa ścieżka dźwiękowa, pełna hipnotyzujących i harmonijnych brzmień charakterystycznych dla świata Mournstead. Za skomponowanie muzyki odpowiadają cenieni artyści – Cris Velasco i Knut Avenstroup Haugen.

🔝 3D Model Viewer, za sprawą którego można podziwiać modele postaci z gry w wysokiej rozdzielczości.

⚔️ Dwustronny plakat oraz karty z grafikami.

Zamówienia przedpremierowe (każdej z edycji) będą dawały dostęp do następujących przedmiotów w grze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *