Ghostrunner 2: premiera 26 października

Z tej okazji twórcy z One More Level i wydawca 505 Games przygotowali napakowany akcją zwiastun. Zostały także otwarte zamówienia przedpremierowe – zaopatrując się w Edycję Brutal możecie zagrać w Ghostrunnera 2 aż 48 godzin wcześniej!


Kult Sztucznej Inteligencji gromadzący się przed Dharma Tower, walka na nowym motocyklu, unikatowi wrogowie i starcia o dużej skali… To wszystko można zobaczyć już teraz w najnowszym zwiastunie gry Ghostrunner 2. Twórcy z One More Level zadbali o to, by protagonista, Jack, miał pełne ręce roboty. Dzięki odświeżonemu systemowi postępu, zarówno weterani serii, jak i nowicjusze mogą wziąć udział w trudnych starciach. Najnowsza odsłona Ghostrunnera stawia większy nacisk na przystępność i wprowadza nowy system blokowania oraz perfekcyjnego parowania, który pozwoli udoskonalić technikę walki gracza.

Przedsprzedaż jest już dostępna!

Edycja Podstawowa

Dostępna w wersji cyfrowej oraz pudełkowej, 39.99 USD. Zamówienia przedpremierowe otrzymają Pakiet Tradycyjnej Katany zawierający dwie skórki miecza i dwie skórki rękawic.

Edycja Deluxe

Dostępna w wersji cyfrowej oraz pudełkowej, 49.99 USD. Pakiet zawiera wszystko, co Edycja Podstawowa wraz z czterema dodatkowymi skórkami rękawic, czterema dodatkowymi skórkami miecza i spersonalizowanym hologramem rękawicy wyświetlającym nick gracza.

Edycja Brutal

Dostępna w wersji cyfrowej, 69.99 USD. Pakiet zawiera powyższe bonusy oraz wczesny dostęp, który rozpocznie się we wtorek, 24 października 2023. Edycja ta uwzględnia również Przepustkę Sezonową. To pakiet o wartości 19.99 USD z nowym Trybem Gry oraz czterema pakietami zasobów. Pojawi się także Animowana Skórka (broni i rękawic), a także Skórka Motocykla.

Ghostrunner 2 pojawi się na konsolach PlayStation 5, a także na Xbox Series X|S oraz PC (Steam, Epic Games Store i GOG). Musimy jedynie zaczekać do 26 października 2023.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *