Letnia wyprzedaż Motoroli

Lato. Wakacje. Całkiem przyjemny czas przed nami. Z tej okazji Motorola przygotowała specjalną ofertę na swoje smartfony. Przecenione zostały modele cieszące się dużą popularnością. Do tego grona należy zaliczyć moto g30 oraz moto e7i power. Promocja potrwa tylko przez kilka dni.


Moto g30

moto g30 posiada cztery aparaty o rozdzielczości 64 MP, który robi ostre i jasne zdjęcia. Tryb nocny sprawi, że zdjęcia po zmroku będą intensywniejsze i wyraziste. Ultraszerokokątny obiektyw obejmuje aż 118° i mieści w kadrze 4 razy więcej obrazu w porównaniu ze standardowym obiektywem 78 stopniowym. Dodatkowo aparat Macro Vision pozwala ustawić obiektyw czterokrotnie bliżej obiektu. Dzięki temu możemy dostrzec na zdjęciu detale, które pozostałyby niewidoczne przy użyciu standardowego obiektywu. Czujnik głębi daje możliwość rozmycia tła zdjęć z regulowaną intensywnością (idealny dla portretów). Przedni aparat o rozdzielczości 13 MP pozwala na wykonywanie zdjęć w dzień i w nocy, w znakomitej rozdzielczości i jakości.

Wyświetlacz Max Vision HD+ o przekątnej 6,5” sprawia, że gry, filmy i wideorozmowy będą się prezentować wyjątkowo realistycznie. Dzięki częstotliwości odświeżania 90 Hz obraz jest płynniejszy i można zauważyć mniejsze opóźnienie w reakcji. Wbudowana pamięć masowa o pojemności 128 GB oferuje mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy, muzykę, aplikacje i gry. Zawsze można ją dodatkowo rozbudować o 512 GB przy użyciu karty microSD.

Bateria o pojemności 5000 mAh w moto g30 wystarcza na ponad dwa dni działania po jednym naładowaniu. Dzięki technologii TurboPower™ 20 można przedłużyć działanie telefonu o nawet 12 godzin po zaledwie 20 minutach ładowania. Wysoką wydajność gwarantuje układ Qualcomm® Snapdragon™ 662. Edycja plików, szybkie ich udostępnianie, oglądanie filmów z płynnym obrazem czy gry nie stanowią żadnego problemu.

Moto e7i power

Kolejny smartfonem, który będzie dostępny w promocyjnej cenie, jest moto e7i power. Urządzenie to wyróżnia się długą żywotnością baterii, znakomitym aparatem fotograficznym i wyświetlaczem. Charakteryzuje się nienaganną wydajnością, potrzebną do intensywnego działania w dzień i w nocy. To wszystko możemy otrzymać w przystępnej cenie.

Pojemna bateria 5000 mAh zapewnia dużo czasu na rozrywkę, pracę i naukę. 6,5-calowy wyświetlacz Max Vision HD+ prezentuje naszym oczom obraz o wysokiej jakości, będącej cechą całej rodziny moto e. Dzięki proporcjom 20:9 wszystkie ulubione filmy, gry i rozmowy wideo prezentują się wybornie. Smartfon ten może zaimponować szybkością reakcji dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi. Zapewnia on więcej grania, oglądania i pisania wiadomości bez opóźnień. Szybki, 13-megapikselowy aparat główny z autofokusem z detekcją fazy (PDAF) robi zdjęcia w mgnieniu oka. Obiektyw Macro Vision pozwala robić zdjęcia obiektom z 4-krotnie mniejszej odległości. Co więcej, model ten posiada też 5-megapikselowy aparat do selfie. I wygląda całkiem ciekawie!

Promocja – czas, START!

Między 9 a 15 lipca 2021 r. Motorola moto g30 dostępna będzie w cenie 799 zł, natomiast model moto e7i power kosztował będzie 399 zł. Sami przyznacie, że ceny są bardzo atrakcyjne!

źródło: informacja prasowa Motorola Polska / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *