JBuds Mini: najmniejsze słuchawki od JLab

Ważą zaledwie 3,3 grama i wcale nie żartuję. JBuds Mini to najmniejsze słuchawki od JLab. Mimo niewielkich rozmiarów te kompaktowe cuda mają w sobie wielką moc. Jaką? Sami przeczytajcie i się do nich przekonajcie!


Rozmiar słuchawek JBuds Mini nie wpływa na ich wydajność. Każda ze słuchawek zapewnia 5,5 godziny słuchania, a po naładowaniu w etui aż do 20 godzin. Do wyboru mamy trzy tryby dźwięku: signature, czyli wzmocnione wokale i basy, balanced – równomierne brzmienie na wszystkich poziomach lub bass boost, który potęguje basy i subbasy. Tryby wybieramy dotykowo bezpośrednio na słuchawkach.

Dobra wiadomość dla fanów biegania: JBuds mają klasę szczelności IP55, która zapewnia ochronę przed kurzem i potem. Zdarza się Wam dużo rozmawiać przez telefon? Z pewnością docenicie zatem mikrofon redukujący hałas (MEMS) zainstalowany w każdej słuchawce. Eliminuje on dźwięki w tle, gwarantując, że głos jest nieprzerwanie słyszalny po drugiej stronie podczas rozmowy telefonicznej. Co nie bez znaczenia – możemy używać niezależnie jednej słuchawki lub obu jednocześnie.

Ze słuchawkami JBuds Mini można czuć się bezpiecznie podczas spaceru lub joggingu w zatłoczonym mieście. Mamy dzięki nim realny wpływ na natężenie dźwięków pochodzących z otoczenia. Możemy zezwolić na dotarcie donas prawie wszystkich dźwięków, ale równie dobrze możemy je także całkowicie wyciszyć.

Dzięki technologii Bluetooth Multipoint, która pozwala na połączenia z wieloma urządzeniami jednocześnie, mamy możliwość płynnego przejścia z podcastu na komputerze na rozmowę na smartfonie. Dodatkowo opcja bezpiecznego słuchania pozwala chronić słuch poprzez limitowanie głośności. Słuchawki ładujemy za pomocą kabla USB-A/USB-C tradycyjnie lub w etui, które pełni funkcję power banka.

JBuds Mini dostępne są w sieci sklepów Media Expert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *