Ghostrunner 2 zaprezentowany na PlayStation Showcase 2023

Wydawca gier 505 Games oraz deweloperzy z One More Level z dumą zapowiadają jeden z najbardziej wyczekiwanych sequeli 2023 roku. Poznajcie Ghostrunner 2 – pierwszoosobowy thriller akcji, który ponownie wrzuci graczy do cyberpunkowego i pełnego bezkompromisowych wyzwań świata.


Akcja Ghostrunner 2 rozgrywa się rok po opowieści przedstawionej w pierwszej części. Gracze otrzymają ponowną szansę wcielenia się w postać śmiercionośnego cybernetycznego ninja. Tym razem Jack nie tylko zmierzy się z niebezpieczeństwami skrywanymi w Wieży Dharma, ale po raz pierwszy wyruszy eksplorować pustkowia znajdujące się poza nią.

Wszystko przy akompaniamencie dynamicznego, intensywnego i niezwykle wymagającego systemu walki, który gracze pokochali w pierwszej części. Kontynuacja zaoferuje znane i sprawdzone pomysły, które wzbogacono o zupełnie świeże rozwiązania. Czego należy się spodziewać? Chociażby nowej mechaniki walki z wykorzystaniem pojazdu, gdyż Jack w podróż na pustkowia wyruszy na swoim motocyklu.

Będzie się działo!

Ogrom nowych mocy, możliwość ulepszania zdolności, specjalne techniki poruszania się, głęboka i angażująca opowieść w rozbudowanym świecie oraz masa piekielnie wymagających wrogów. To wszystko będzie czekać na graczy w Ghostrunner 2. Czyli w grze, w której każde zabójstwo jest satysfakcjonującym wyzwaniem. Poczuj to na własnej skórze, przystosuj się i opanuj rozgrywkę do poziomu osiągalnego wyłącznie dla cybernetycznego ninja. Nie karm się złudzeniami. Trup będzie się ścielić gęsto, a wszystko w rytmie zabójczej synthwave’owej oprawy.

Produkcja zadebiutuje na rynku w dalszej części 2023 roku. Zapewne w niedalekiej przyszłości otrzymamy więcej informacji. Wiemy, ze konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series mogą się przygotowywać do rozgrywki.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *