„Ghost in the Shell” – oficjalny zwiastun | Netflix

W sieci krąży już pełny zwiastun „Ghost in the Shell: SAC_2045”. To kolejna nowa produkcja Netflixa. Jego premiera przewidziana jest na kwiecień 2020 roku.


Pierwszy trailer serialu dostępny był w październiku 2019 roku. Nowy prezentuje dynamiczne akcje, strzelaniny, hakowanie i masę migających przed oczami obrazków.

Ghost in the Shell” to cyberpunkowa seria, która od zawsze kojarzyła się z politycznymi intrygami i dynamiczną akcją. Choć powstało już kilka interpretacji tej historii, zazwyczaj opiera się na podążaniu za major Motoko Kusanaga. SAC_2045 opowie podobną historię, na którą musimy jeszcze chwilę zaczekać.

Jednak pod najnowszym trailerem reakcje w mediach społecznościowych są negatywne, a fani zawiedzeni.

Największe niezadowolenie wywołuje animacja 3D i ścieżka dźwiękowa. Znajdą się również pogłoski, że grafice bliżej do „Fortnite” niż do mającego niezłą przyszłość projektu. Seria miała już niejedną kontrowersyjną adaptację. Film „Ghost in the Shell” z 2017 roku został zaatakowany przez krytyków, obsadzając Scarlett Johansson w roli.

Co będzie tym razem? Jak ostatecznie będzie się prezentowała najnowsza wersja? Na te pytania odpowiemy dopiero w kwietniu. Zapowiada się interesująco, głównie z czystej, ludzkiej ciekawości.

źródło: theverge.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *