Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties – zapowiedź fabularnego DLC

Podczas Opening Night Live na tegorocznym Gamescomie przedstawiono zwiastun Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties. To pierwsze fabularne DLC, które zawita do Miasta. Groźni wojownicy będą mogli siać spustoszenie w nowej lokacji. To właśnie Carnage Hall otwiera dla nich swoje drzwi. Przed wejściem na arenę zachęcamy do pobrania aktualizacji Community Update, dostępnej już na PC, a niebawem także i na konsolach.


Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties gracze wyruszą na nową przygodę. Zabierze ich ona do jądra śmierci, bogactwa i ostatecznego splendoru w nowej lokacji. Ten stary gmach opery jest pełen wyzwań, zadań, zaskakujących nowych typów broni, interakcji z postaciami oraz tajemnic do odkrycia.

https://youtu.be/P__9KlbaUHM

Osoby, które zamówią dodatek w przedsprzedaży, otrzymają Aristocrat Pack. Jest to pakiet zawierający ekskluzywną broń oraz strój!

Ciągle coś nowego!

Dodatkowo w oczekiwaniu na nowe DLC, zachęcamy do wizyty w ostatnim bastionie ludzkości w DL2 i pobrania aktualizacji Community Update. Ten nowy typ uaktualnienia powstał jednak dzięki sugestiom oraz reakcjom samych graczy i zawiera elementy, których nie mogli się doczekać.

Oprócz fixów, pierwszy Community Update będzie zawierać wiele ciekawych i istotnych elementów. Pojawią się ulepszenia zachowań zakażonych podczas nocy i walki, częstsze odradzanie się specjalnych zarażonych, licznik przebytego dystansu, a także wiele ulepszeń technicznych. Spora ich część dotyczy kooperacji i trybu zbalansowanego na konsoli PlayStation 5. Pojawi się także możliwość ustawienia gradacji kolorów z wersji gry prezentowanej podczas E3 2019.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *