Drugi Rozdział Dying Light 2 Stay Human niebawem się pojawi

Techland ujawnia pierwsze szczegóły na temat nadchodzącego drugiego Rozdziału, przedstawiając nową Agentkę – Shen Xiu. Drugi Rozdział, zatytułowany A Huntress and a Hag, pojawi się w Dying Light 2 Stay Human w ciągu kilku tygodni. Towarzyszył mu będzie patch 1.5. Jak zapowiadano wcześniej, Rozdziały to kluczowa część planu wspierania gry po premierze. Ponadto możecie już obejrzeć najnowszy odcinek cyklu filmów, At The Fish Eye, który lepiej wyjaśni szczegóły dotyczące nowej, nadchodzącej zawartości.


Poznajcie Shen Xiu, znaną także jako Huntress. Kim jest? Skąd pochodzi? Dlaczego przybyła do Miasta? Na razie musicie jedynie wiedzieć, że jest skuteczną tropicielką i ekspertką łucznictwa, która ma dla Was specjalne zadanie. Czy to Wy zostaniecie łowcami… czy zdobyczą? Już niedługo Techland przedstawi więcej informacji na temat misji, zadań specjalnych, wrogów i broni, które pojawią się w drugim Rozdziale.

Najnowszy odcinek At the Fish Eye

Zobaczcie najnowszy odcinek serii At the Fish Eye, w którym Game Designer odpowiedzialny za wizję Rozdziałów, Karol Langier, oraz Senior Brand Managerka, Anna Kubica, opowiedzą o idei stojącej za dodatkową zawartością do Dying Light 2 Stay Human. Kto wie… może nawet uchylą rąbka tajemnicy na temat drugiego Rozdziału!

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *