Demo Ghostrunner 2 dostępne na wszystkich platformach – gracze korzystają

Na pokazie PlayStation State of Play twórcy z 505 Games i One More Level mieli przygotowaną dla graczy prawdziwą niespodziankę. Demo Ghostrunner 2 stało się dostępne na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz w sklepach Steam i Epic Games Store. Korzystacie?


W wersji demo gracze stają oko w oko z żądnymi krwi kultystami. Areną potyczek są dystopijne, pełne mroków i neonów, zakamarki Wieży Dharma, które główny bohater – Jack – będzie przemierzać na swoim motocyklu. To pojazd o potężnej mocy i możliwościach, dzięki czemu zabawa w Ghostrunner 2 gwarantuje zupełnie nowe doznania i dodatkowy zastrzyk adrenaliny.

Z okazji State of Play przygotowany został również specjalny, pełny akcji trailer. Osoby decydujące się na przedpremierowy zakup produkcji w wydaniu Brutal Edition otrzymają dostęp do gry na 48 godzin przed jej oficjalną premierą. Ta została zaplanowana na 26 października 2023. Dodatkowo wszyscy, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają unikalne dodatki kosmetyczne. To dwie skórki katany oraz dwie pary rękawic.

Gotowi na akcję?

Akcja Ghostrunner 2 toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. W trakcie zabawy ponownie wcielamy się w postać śmiercionośnego cybernetycznego ninja. Tym razem Jack zmierzy się nie tylko z niebezpieczeństwami ukrytymi w Wieży Dharma, ale wyruszy również na eksplorację tajemniczych pustkowi. Dzięki odświeżonemu systemowi postępu, zarówno weterani serii, jak i nowicjusze mogą wziąć udział w trudnych starciach.

Najnowsza odsłona stawia większy nacisk na przystępność wprowadzając nowy system blokowania oraz perfekcyjnego parowania. To znacząco udoskonala techniki walki. Gracze, którzy chcą przypomnieć sobie wydarzenia fabularne z pierwszej części gry mogą to zrobić dzięki specjalnie przygotowanemu wideo, które utrzymane zostało w klimacie „Previously on Ghostrunner”.

Ghostrunner 2 zadebiutuje 26 października 2023. Pojawi się na konsolach PlayStation 5, Xbox Series S/X, Steam i Epic Games Store.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *