Burn Out – film Tomasza Rewersa nakręcony smartfonem OPPO

Krótkometrażowy film Tomasza Rewersa pt. Burn Out zwyciężył w 14 międzynarodowych konkursach filmów mobilnych m.in. w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu, Stambule i Florencji. Produkcja ta została stworzona w całości za pomocą smartfona OPPO Reno5 5G. Film będzie miał swoją premierę pod koniec 2021 roku. Jednak zwiastun możemy zobaczyć już teraz!


Film Burn Out to splot historii różnych osób, które są alegoriami życia, pasji, miłości i pracy. To opowieść o scenarzyście, toksycznym związku i rutynie zawodowej, która może doprowadzić do tragedii.

Film opowiada o scenarzyście, który nie może dokończyć swojego projektu. O wypalonych ambicjach, ale i wypalonych uczuciach, wypaleniu zawodowym, jak i ulotności życia. Chciałem w nim pokazać, że zawsze, w każdym pozostaje iskra, która pozwoli skończyć, to co zaczęliśmy i spełnić każde marzenie. Natomiast inspiracja musi zawsze przyjść z życia.

Tomasz Rewers, reżyser i autor scenariusza

Zwiastun filmu

Przypomnę, że film Burn Out został nominowany w 19. międzynarodowych konkursach filmów mobilnych, z czego w 14 został zwycięzcą m.in. w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu, Stambule czy we Florencji. Burn Out to prawdziwy popis możliwości, które oferuje smartfon OPPO Reno5. Za pomocą kreatywnych funkcji filmowych Dual-View Video, slow motion, trybu rozmycia tła, czy ultrastabilizacji obrazu udało się uzyskać niesamowite efekty, które jeszcze niedawno były zarezerwowane dla profesjonalnego sprzętu filmowego. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun tej nietuzinkowej produkcji.

Realizacja filmu smartfonem OPPO Reno5 5G była wielką przygodą. Ciekawe funkcje i tryby kamery dały nam możliwość eksperymentowania z formą, co przełożyło się na oryginalne kadry. Myślę, że film z powodzeniem udowodnił, jak potężnym narzędziem filmowym może być obecnie smartfon dla osoby z pełną głową pomysłów

Tomasz Rewers, reżyser i autor scenariusza

Obsada filmu Burn Out

W obsadzie znaleźli się: Tomasz Rewers – wypalone życie, Jerzy Fulara – wypalenie zawodowe oraz Patryk Supeł i Marlena Wolszczak, jako wypalona miłość. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Tomasz Rewers. Montażem zajął się Artur Mamikonyan, a zdjęciami Patryk Supeł. Muzykę skomponował, znany z rapowej sceny, Maciej CEHA Szymański. Autorem plakatu promującego film jest grafik Filip Marek.

źródło: informacja prasowa OPPO Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *