Znamy datę premiery AirportSim!

AirportSim to kompleksowy symulator lotniska, który pozwoli graczom wcielić się w rolę pracownika obsługi naziemnej portów lotniczych. Gra tworzona jest przez studio MS Games, a data premiery zostanie oficjalnie ogłoszona podczas tegorocznego WASD X IGN. My już ją znamy!


Premiera gry AirportSim odbędzie się 19 października 2023 roku na platformie Steam. Na graczy czekają aż cztery realne lotniska. Każde z nich zostało wiernie odwzorowane na podstawie zdjęć, nagrań wideo oraz wizyt ekipy MS Games. Drugiego takiego symulatora nigdzie nie znajdziecie!

Poza dopracowaną rozgrywką, produkcja ta oferuje graczom oryginalny, licencjonowany sprzęt, realne linie lotnicze oraz wiedzę specjalistów, którzy wspierali twórców merytorycznie podczas ich pracy. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy w stanie docenić starania włożone w produkcję tego tytułu.

AirportSim oferuje:

Rozsiądź się wygodnie i oczekuj lotniczej rewolucji w Twoim komputerze!

Lotnictwo to specjalistyczna dziedzina. Zdobycie dokładnych informacji wcale nie jest łatwe. Wiedza i doświadczenie partnerów sprawiło, że twórcy mogli wykazać się w grze. Zaprezentowane zostaną pojazdy oraz procedury. Wszystko dokładnie w taki sposób, w jaki są przeprowadzane na realnych lotniskach.

Dzięki owocnej współpracy wielu zaangażowanych osób gracze będą mogli poprowadzić licencjonowane pojazdy. Mamy tutaj na myśli Bison D – 1000, TLD NBL, TLD JET – 16 i nie tylko. Wszystkie zostały odwzorowane na podstawie rysunków technicznych oraz osobistych testów członków MS Games.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *