Zapowiedź gry Bot Crafter

Na graczy czeka przygoda rodem z filmu science fiction. Bot Crafter, kreatywny sandbox, w którym wcielą się w eksplorującego nieznane planety twórcę robotów trafi na PC w 2024 roku.


Inżynierze, pakuj się, lecimy podbijać obce układy. Twórcy ze studia Cosmic Dreams z radością zapowiadają ich zupełnie nowy tytuł – Bot Crafter. Ta sandboksowa pozycja umożliwi graczom odkrywanie obcych planet z wykorzystaniem specjalistycznych robotów, które sami zbudują. Odkrywaj, badaj i zbieraj dane niezbędne do tworzenia nowej technologii i podbijania nieznanych terenów. Środowiska planet są równie interesujące, co niebezpieczne, dlatego warto upewnić się, że roboty towarzyszą nam, niezależnie od wykonywanego przez nas zadania.

Bot Crafter wyśle nas na misję jednozałogową, a naszymi jedynymi towarzyszami będą maszyny, które zbudujemy – tworząc je należy wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Między innymi: przeznaczenie robotów, a także panujące na powierzchni warunki. W końcu to od skuteczności urządzeń oraz jakości ich wykonania będzie zależało powodzenie naszej misji.

Kiedy roboty zaczną wykonywać swoją pracę, naszym obowiązkiem będzie doglądanie ich postępów oraz regularne ulepszanie i naprawa jednostek. Zebrane w ten sposób dane z pewnością pozwolą nam uporać się z warunkami panującymi na nieznanych planetach. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jakie niespodzianki kryją obce układy. Z pewnością jednak możemy się przygotować na część z nich z pomocą informacji dostarczonych przez pracujące maszyny. W kosmosie nikt nie usłyszy Twoich próśb o pomoc. Dlatego upewnij się, że roboty są zawsze sprawne i gotowe do pomocy.

Kluczowe cechy gry Bot Crafter

Bot Crafter ukaże się na PC w 2024 roku. Dokładna data premiery zostanie ogłoszona wkrótce.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *