Wideorejestratory na promocji

Dzięki wysokiej jakości produktów oraz zaawansowaniu technologicznemu, wideorejestratory marki Nextbase zdobywają coraz większą popularność na polskim rynku. Kamery samochodowe tej marki mogą być wyposażone w dodatkowe moduły, które rozszerzają zakres rejestrowanego obrazu o widok wstecz. Jest to rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo oraz wygodę. Obecnie obowiązuje promocja w ramach, której przy zakupie wideorejestratora Nextbase 622GW moduł kamery wstecznej można otrzymać za 1.00 PLN.


Na polskim rynku marka Nextbase zadebiutowała pod koniec 2021 roku i stale zwiększa swoją rozpoznawalność w naszym kraju. Elementami wyróżniającymi jej produkty są wysoka jakość wykonania, zaawansowanie technologiczne oraz wygoda użytkowania. Istotną rolę w portfolio produktowym odgrywają dodatkowe moduły, które zwiększają zakres rejestrowanego obrazu Moduły dostępne są w trzech wariantach:

Dodatkowe moduły stanowią zabezpieczenie kierującego pojazdem podczas podróży, ale również, gdy samochód jest zaparkowany. Wszystko za sprawą inteligentnego trybu parkingowego w wideorejestratorach Nextbase. Jest on aktywowany, gdy dzięki czujnikowi przeciążeniowemu kamera wyczuje uderzenie w zaparkowany pojazd. W takiej sytuacji samoistnie rozpocznie się rejestrowanie obrazu z przodu pojazdu, który może być uzupełniony widokiem wstecz, dzięki dodatkowym modułom. Umożliwić to może zarejestrowanie sprawcy zdarzenia, a nawet numerów rejestracyjnych jego pojazdu.

Teraz to wszystko za 1.00 PLN

Obecnie w wybranych sieciach elektromarketów obowiązuje promocja, w ramach której przy zakupie kamery Nextbase 622GW klienci mogą dokupić moduł dodatkowej kamery za 1.00 PLN. Promocja obowiązuje w sklepach internetowych i stacjonarnych sieci MediaExpert, MediaMarkt, Komputronik, Neonet oraz X-KOM do 15 maja 2023.

Nextbase 622GW

Zaawansowany układ optyczny oraz oprogramowanie tej kamery samochodowej pozwala na rejestrowanie obrazu w wysokiej jakości. Rozpoczynając od 4K (przy 30 fps) po 1080p (przy 120 fps). Nextbase 622GW posiada 3-calowy wyświetlacz, który umożliwia wygodne przeglądanie treści, również w trybie Super Slow Motion. Jej 6-warstwowy obiektyw zapewnia szeroki kąt widzenia oraz posiada filtr polaryzacyjny. Wideorejestrator wyposażono w szereg funkcji wspomagających rejestrowanie treści. Mowa o cyfrowej stabilizacji obrazu, zaawansowanych algorytmach optymalizujących sposób nagrywania w zależności od warunków na drodze czy też o trybie nocnym. Zarejestrowane materiały wideo mogą być przechowywane na karcie microSD, ale również online – bezpłatnie i bezpiecznie za pośrednictwem MyNextbase Cloud.

Kamery samochodowe Nextbase to szereg rozwiązań, które zwiększają bezpieczeństwo podróżujących. Model 622GW posiada funkcję Emergency SOS, która aktywowana jest w przypadku poważnego zdarzenia drogowego. Opiera się na 23 protokołach, które określają jak poważne było zdarzenie, które doprowadziło do wypadku. W przypadku braku reakcji kierowcy w ciągu 60 sekund, system wysyła pakiet danych do centrum operacyjnego, które następnie próbuje zadzwonić do kierowcy. Gdy próba połączenia będzie nieudana, służby ratunkowe zostaną wysłane na miejsce zdarzenia.

W modelu 622GW funkcja Emergency SOS została jeszcze bardziej usprawniona za sprawą technologii what3words. Pozwala ona określić lokalizację użytkownika z dokładnością do 3 metrów, aby służby ratunkowe zostały wyposażone w jak najbardziej dokładne współrzędne.

źródło: informacja prasowa Nextbase / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *