Autorstwa 11:00 Aktualności, Kultura

Top 10 oglądanych tytułów | kwiecień

Nadszedł czas podsumowania minionego miesiąca pod względem najchętniej oglądanych filmów i seriali. Czy widoczne w rankingu produkcje znalazły swoje miejsce na Waszych ekranach?

Kwiecień dostarczył nam mnóstwo emocji, od wielkich powrotów kultowych serii po zaskakujące nowości, które błyskawicznie podbiły serca widzów. Ranking najchętniej oglądanych tytułów pokazuje wyraźnie, że w minionym miesiącu na naszych ekranach rządziły zarówno mroczne thrillery, jak i wyczekiwane animacje ze świata Gwiezdnych Wojen. Sprawdźcie, czy Wasze ulubione produkcje znalazły się na liście dziesięciu największych hitów tego miesiąca. No i na ile dołożyliście tu swoją cegiełkę.


Top 10 filmów

  1. Crime 101
  2. Avatar: Ogień i Popiół
  3. 90 minut do wolności
  4. Pomoc domowa
  5. Jedna bitwa po drugiej
  6. Heroes of the Empire
  7. Wielki Marty
  8. Wielki marsz
  9. Anioł stróż
  10. Samotnik

Ze wszystkich dostępnych tytułów skusiłam się wyłącznie na Wielki Marsz ze względu na uwielbienie Kinga. Bardzo się rozczarowałam. Książkę czytałam niemal z zapartym tchem i wiedziałam, czego mogę spodziewać się po filmie. Zabrakło mi kilku wątków, które w książce dodawały dreszczu. Nie mogę odmówić faktu, że film przedstawia mało brutalności – jest na dobrym poziomie.

Top 10 seriali

  1. The Madison
  2. The Boys
  3. Harry Hole
  4. Stamtąd
  5. The Pitt
  6. Znajomi i sąsiedzi
  7. For All Mankind
  8. Euforia
  9. Under Salt Marsh
  10. Paradise

Umówmy się, że w momencie, w którym DEAN WINCHESTER (tak!) pojawia się w The Boys, nie można kompletnie odmówić seansu kolejnych sezonów. Żeby było ciekawiej, co-op Supernatural jest w tym sezonie znacznie mocniejszy. Możecie powiedzieć, co sądzicie o tym, że zobaczyliśmy “walczących z demonami” aktorów ponownie w jednej produkcji? The Boys ogólnie uwielbiam i myślę, że będzie kolejnym w kolejce serialem do zapętlania od początku tak jak Spn. A Harry Hole? Książki Jo Nesbo pięknie zdobią moją biblioteczkę i zastanawiam się, dlaczego ten serial powstał tak późno i całkowicie z… tyłka, bo na podstawie Pentagrama. Nie lepiej byłoby zrobić serial od początku sagi z Harym, zaczynając od Człowiek Nietoperz? Wykonanie dobre, ale kilka lat za późno.

Last modified: 9 maja 2026

Close