The Way of the Bucket – Lords of the Fallen prezentuje nową zawartość

Deweloperzy z należącego do CI Games studia HEXWORKS oddali dziś w ręce graczy kolejną porcję darmowej zawartości. Ta jest już dostępna w Lords of the Fallen. Update skupia się na jednej z tajemniczych, lecz lubianych przez społeczność postaci. Aktualizacja zatytułowana The Way of the Bucket jest częścią niedawno zaprezentowanego planu wsparcia przewidzianego na końcówkę 2023 roku. To także początek serii specjalnych eventów zaplanowanych na okres świąteczny – rozpoczynający się specjalną promocją na Black Friday. Lords of the Fallen, RPG akcji osadzone w mrocznym świecie fantasy, jest teraz dostępne z rabatem do 34% na wszystkich platformach.


Aktualizacja The Way of the Bucket zawiera nową misję z udziałem uwielbianej przez społeczność postaci i jej wiadrami. Ponadto gracze mogą liczyć na nowy zestaw broni i pancerza, sześć kolejnych zaklęć oraz szereg usprawnień dotyczących wydajności, stabilności i optymalizacji. Premiera następuje zaledwie kilka tygodni po pozytywnie przyjętym The Pumpkin Patch, pierwszym popremierowym dodatku.

Ma być tylko lepiej!

Deweloperzy nieustannie współpracują ze stale rosnącą społecznością, dostosowując grę w oparciu o wewnętrzne dane, obserwacje oraz opinie i sugestie. Zmieniono już takie rzeczy jak zagęszczenie wrogów, które znacząco przeprojektowano, a w niektórych lokacjach ilość przeciwników zmniejszono nawet o 30%. Obniżono również współczynnik celności wrogów atakujących dystansowo na duże odległości. Poprawiono sposób, w jaki ścigani są gracze, co powoduje, że oprawcy nie podążają za nimi aż tak daleko. Zapobiega to sytuacjom, w których można zostać łatwo przytłoczonym przez tłum przeciwników. Dodatkowo, na życzenie społeczności, deweloperzy niedawno zakończyli kompletną przebudowę bossów w grze. Wszystko po to, by zapewnić odpowiedni poziom wyzwania dostosowany do etapu, na którym znajduje się gracz.

Dziękujemy naszej oddanej społeczności za nieustające zaangażowanie i wsparcie podczas tworzenia popremierowej zawartości realizowanej w ramach zaplanowanego wsparcia. Wasze pozytywne reakcje po ujawnieniu dalszych planów i pomysłów na rozwój Lords of the Fallen są niezwykle motywujące. Wraz z wyraźnymi postępami, które już osiągnęliśmy w zakresie wydajności i stabilności, jesteśmy pewni, że najnowsze aktualizacje wprowadzające zmiany w balansie poziomu trudności naprawdę trafiają w Wasze gusta, sprawiając, że kolejne wyzwania przyniosą jeszcze więcej przyjemności.

– powiedział Saul Gascon, Dyrektor Studia HEXWORKS.

Minął nieco ponad miesiąc od udanej premiery Lords of the Fallen, z której – mając na uwadze trudny i burzliwy rok dla całej branży gier – jesteśmy niezwykle dumni. W tym roku mieliśmy wręcz zatrzęsienie naprawdę jakościowych premier, których debiuty na rynku zbiegły się w czasie z globalnymi trudnościami ekonomicznymi, przez co gracze musieli być znacznie bardziej selektywni w planowaniu swoich zakupów. Ponadto, w miarę rozwoju nowoczesnych technologii wypierających starsze sprzęty, programiści muszą być coraz bardziej elastyczni przy optymalizowaniu gier dla szerszej grupy urządzeń. Jest to problem, z którym na przestrzeni tego roku borykało się wiele tytułów. Jesteśmy dumni z ogromnych postępów, jakie już osiągnęliśmy z Lords of the Fallen, i będziemy dalej ciężko pracować, aby jeszcze ulepszyć grę.

– powiedział Marek Tyminski, CEO, CI Games.

Produkcja świętuje Black Friday serią limitowanych zniżek dostępnych na wszystkich platformach. Dostępne zniżki to: 30% dla edycji standardowych na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S, 30% na edycję Deluxe na Steam, oraz 34% na standardową edycję na PC. Lords of the Fallen kwalifikuje się również do 25% kuponu rozdawanego z okazji Black Friday w ramach promocji dostępnej w Epic Games Store.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *