The Beast Inside – czas obudzić bestię

Jeden z najlepiej ocenianych horrorów na PC jest już dostępny na konsolach obecnej i poprzedniej generacji. The Beast Inside to przerażająca historia o przetrwaniu opowiedziana z perspektywy dwóch postaci w różnych liniach czasowych. Odkryj mroczną historię posiadłości Blackstone i pokonaj strach, by nie wypuścić pada z rąk.


Adam, kryptoanalityk CIA, szybko przekona się, że zagrożenia Zimnej Wojny to nic w porównaniu z mroczną przeszłością domu Blackstone. Odkryty w posiadłości pamiętnik skrywa tajemnicę innego mieszkańca tego miejsca – Nicolasa, który już w XIX wieku przeżył koszmar w opuszczonej rezydencji pośrodku leśnej głuszy. Jako gracz wcielisz się w obie postaci w dwóch różnych liniach czasowych i spróbujesz rozwiązać mroczną tajemnicę, która może być kluczem do pokoju podczas Zimnej Wojny oraz własnego przetrwania.

Zawiła intryga, opowiedziana z dwóch perspektyw sprawi, że nawet najwięksi fani horrorów poczują chłodny oddech na swoich plecach. No i oczywiście strachu będą przemierzać spowitą w mrokach posiadłość. Dzięki obiektom skanowanym w 3D i fotogrametrii, gracz całkowicie zatopi się w ciemności. Odczuje także niespotykany stopień realizmu świata, który przeplata się z najgorszym koszmarem.

Ta gra Cię pochłonie…!

Gracze PC docenili już ten tytuł. To ponad 700 tys. sprzedanych egzemplarzy w serwisie Steam plasuje The Beast Inside wśród najlepiej sprzedających się horrorów na platformie. Warstwa wizualna gry została nagrodzona tak zwanym “internetowym Oscarem” Webby przez International Academy of Digital Arts and Science. Teraz gracze konsolowi mogą sprawdzić, czy wystarczy im odwagi, by zmierzyć się ze strachem.

The Beast Inside zostało stworzone przez studio Illusion Ray. Gra jest dostępna jest na konsole PlayStation 5 oraz Xbox One i Series X|S. Wersja na konsole PlayStation 4 pojawi się wkrótce.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *