Telefon dla graczy

Słuchawki dla graczy, fotele dla graczy, czekam jeszcze tylko na chusteczki dla graczy… W tym tekście przeczytacie o Nubia Red Magic 3 – telefonie z wbudowanym wiatraczkiem i systemem chłodzenia cieczą.

Po co, po co…?

No właśnie, po co? A no po to, żeby stworzyć telefon dla graczy i móc grać w ulubione gry na smartfonie bez jego przegrzewania się. Każdy telefon podczas gry intensywnie się nagrzewa, a co za tym idzie – kontynuowanie dalszej rozgrywki staje się trudne, aplikacja się zawiesza, a telefon się poddaje. Kilkukrotnie trafiałam na artykuły, z których wynikało, że Asus próbował coś zrobić z tym problemem. Dla przykładu – do modelu ROG Phone sprzedawał zewnętrzny wiatraczek.

Producent Nubia Red Magic 3 postanowił wszystkich zaskoczyć.
Wentylator został wbudowany wewnątrz obudowy smartfona. Do tej pory nikt nie zdecydował się na taki krok. Nubia powiedziała „Potrzymaj mi herbatę” i stworzyła to cacko. W końcu baterie w telefonach zmieniły się na tyle, by ów fakt wykorzystać do stworzenia telefonu dla graczy.

Co my tutaj mamy – wnętrze Nubia Red Magic 3

Przecudowny design doskonale komponuje się z możliwościami telefonu. Każdy, kto zakupi Nubię do dyspozycji otrzyma:

Smartfon Nubia Red Magic 3 jest już dostępny w Chinach, a niebawem ma trafić na rynek europejski. W zależności od wybranej wersji cena waha się (po przeliczeniu) od 1600 do 2450 zł. To stosunkowo niewiele jak za taki sprzęt. Kto się skusi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *