Telefon dla graczy

Słuchawki dla graczy, fotele dla graczy, czekam jeszcze tylko na chusteczki dla graczy… W tym tekście przeczytacie o Nubia Red Magic 3 – telefonie z wbudowanym wiatraczkiem i systemem chłodzenia cieczą.

Po co, po co…?

No właśnie, po co? A no po to, żeby stworzyć telefon dla graczy i móc grać w ulubione gry na smartfonie bez jego przegrzewania się. Każdy telefon podczas gry intensywnie się nagrzewa, a co za tym idzie – kontynuowanie dalszej rozgrywki staje się trudne, aplikacja się zawiesza, a telefon się poddaje. Kilkukrotnie trafiałam na artykuły, z których wynikało, że Asus próbował coś zrobić z tym problemem. Dla przykładu – do modelu ROG Phone sprzedawał zewnętrzny wiatraczek.

Producent Nubia Red Magic 3 postanowił wszystkich zaskoczyć.
Wentylator został wbudowany wewnątrz obudowy smartfona. Do tej pory nikt nie zdecydował się na taki krok. Nubia powiedziała „Potrzymaj mi herbatę” i stworzyła to cacko. W końcu baterie w telefonach zmieniły się na tyle, by ów fakt wykorzystać do stworzenia telefonu dla graczy.

Co my tutaj mamy – wnętrze Nubia Red Magic 3

Przecudowny design doskonale komponuje się z możliwościami telefonu. Każdy, kto zakupi Nubię do dyspozycji otrzyma:

Smartfon Nubia Red Magic 3 jest już dostępny w Chinach, a niebawem ma trafić na rynek europejski. W zależności od wybranej wersji cena waha się (po przeliczeniu) od 1600 do 2450 zł. To stosunkowo niewiele jak za taki sprzęt. Kto się skusi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *