Tam gdzie gra tekstowa spotyka survival horror – Suffer the Night

Przygotujcie się na noc pełną grozy i okrucieństwa! Wydawca Assemble Entertainment rozpoczyna rok 2023 z przytupem, łącząc siły z twórcami ze studia Tainted Pact i wchodząc w świat gier z gatunku survival horror. Gra Suffer the Night to tytuł budzący przerażenie, zarówno za sprawą narracji, jak i smacznych jumpscare’ów; skumulowane w nim okropieństwa trafią na Steam już w tym roku.


Jesteśmy bardzo podekscytowani, że do naszego katalogu gier dołączył pierwszy horror. Zespół Tainted Pact stworzył doskonałe połączenie grozy i nostalgii – z wielką chęcią angażujemy się w ożywienie tego projektu!

– mówi Stefan Marcinek, założyciel Assemble Entertainment.

W Suffer the Night gracze wcielą się w Stacey Liden, malarkę, która tworzy przerażające ilustracje w swoim domku na odludziu. Po otrzymaniu tajemniczego listu z dyskietką, Stacey bez wahania odczytuje ją na swoim starym komputerze marki Eldrixon i rozpoczyna grę. Z każdym kolejnym strasznym poziomem tekstowej przygodówki, jej chatkę odwiedza nieznajoma i niebezpieczna postać, ponaglająca ją do szybszego ukończenia rozgrywki. Dziwne i przerażające wydarzenia zaczynają przeciekać z ekranu komputera do prawdziwego świata… Los Stacey nie jest znany. Tylko jedno jest pewne: nie pozwól Jemu wejść do środka.

Kluczowe cechy Suffer the Night:

Suffer the Night ukaże się w 2023 roku. Jednak spragnieni dreszczyku emocji gracze mogą wypróbować wersję demo gry w serwisie Steam już teraz, zupełnie za darmo!

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *