Take No Prisoners, CyClones i wiele innych klasyków ponownie na naszych ekranach!

SNEG ma kilka asów w rękawie dla graczy. Wydawca ujawnił, że cztery gry wkrótce będą dostępne w sprzedaży na platformach GOG i Steam. Już teraz możecie dodać je do swojej listy życzeń. Take No Prisoners, CyClones, Necrodome i WarBreeds czekają na graczy, którzy kochają klasyki.


Warto również przypomnieć, że cztery ostatnie tytuły, które zostały wydane 6 czerwca 2023 (Veil of Darkness, Star General, Dark Legions, The Summoning), wciąż są dostępne ze zniżką premierową wynoszącą 15%.

Portfolia SSI i Mindscape są kopalnią niesamowitych gier i naprawdę cieszymy się, że możemy nad nimi pracować. Miłośnicy klasyków będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że Take No Prisoners, CyClones, Necrodome i WarBreeds już wkrótce będą dostępne na GOG i Steam. Te gry w przeszłości wciągały graczy na długie godziny i dalej są zdolne dostarczyć masę fantastycznej zabawy.

Wśród wspomnianych tytułów każdy gracz znajdzie coś dla siebie, w zależności od gatunku i rodzaju zabawy. Znajdują się tam świetne shootery (top-down i FPS) oraz RTSy. Dzięki ich przystępności i kompatybilności ze współczesnymi PC i systemami operacyjnymi nostalgiczna podróż do świata retro jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy kilka kliknięć!

Take No Prisoners

W grze Take No Prisoners wcielisz się w postać Slade’a – byłego komandosa z oddziału do zadań specjalnych. Przed wojną atomową byłeś żołnierzem, teraz jesteś jednym z ocalałych. Zabijanie nigdy nie było twoim pierwszy wyborem, ale zawsze byłeś w tym dobry. Ba, wybitny! Nadszedł czas, by pokazać na co naprawdę Cię stać!

Droga do zbawienia usłana jest ciałami tych, którzy szukali niebezpiecznych sekretów związanych z tajemniczą Kopułą, gdyż żaden człowiek nie posiadał technologii, która byłaby w stanie sforsować drogę do tego miejsca. Każda z ocalałych grup skrywa u siebie część odpowiedzi. Wszystko, co musisz zrobić, to odebrać im te informacje. Nie uzyskasz ich jednak w pokojowy sposób.

CyClones

Staw czoła cyklonom! Nie, nie chodzi o niszczycielskie tornada. Mamy na myśli Cybernetyczne Klony! Śmiercionośne konstrukty obcej rasy, które dążą do podboju Ziemi.

Tytułowe CyKlony to tak naprawdę schwytane ludzkie istoty przekształcone w potwory z mięsa i stali! Jako obrońca Ziemi będziesz uzbrojony po zęby w najnowocześniejszą broń i technologię, dzięki czemu zyskasz nad nimi przewagę. Pikanterii dodaje fakt, że CyClones to kwintesencja growego klimatu lat 90.! Będziesz mógł na własnej skórze poczuć, jak w tamtych czasach robiło się topowe produkcje.

Necrodome

W walce o życie nie można sobie pozwolić na drugie miejsce! W tej wizji przyszłości wyścigi stały się śmiertelnym sportem, gdzie jedyną nagrodą jest przeżycie. Necrodome to trójwymiarowa, futurystyczna jazda na śmierć i życie, która posadzi Cię za kierownicą potężnego, uzbrojonego w najnowocześniejsze bronie i pancerz, pojazdu. Stocz mordercze boje na 30 przerażających arenach. Wygrane zagwarantują Ci drogę do tytułowego Necrodome!

Nie myśl, że to jedna z tych nudnych gier wyścigowych. Zabawa w Necrodome skupia się na przetrwaniu. Rozsiądź się za wirtualną kierownicą i niszcz wszystko, co się rusza! Jeśli Twój pojazd zostanie zniszczony, nie poddawaj się, ciągle jest szansa na zwycięstwo. Przejmij inny pojazd lub po prostu kontynuuj walkę pieszo do ostatniego tchu!

WarBreeds

W odległej galaktyce istniało niegdyś Wielkie Imperium Yedda, które zostało niemal całkowicie zniszczone przez klęskę głodu, choroby i okrutną wojnę. W następstwie cztery niewolnicze klany wykorzystały potężną technologię genetyczną Yedda do zmodyfikowania swojego DNA. Jako przywódca jednego z nich zostajesz wciągnięty w wir brutalnych wydarzeń – walczysz nie tylko o przetrwanie, ale również o dominację na planecie.

Pokonuj wrogów i zdobywaj ich materiał genetyczny, aby wzmacniać umiejętności i siłę swojego klanu. Projektuj i personalizuj swoją armię wojowników z pomocą bogatego wachlarza zaawansowanych biotechnologicznych broni. Wykorzystaj przebiegłe strategie i brutalne umiejętności, by poprowadzić swój klan do zwycięstwa i stać się władcą upadłego Imperium.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *