Stampede: Racing Royale latem w Early Access i Xbox Game Preview

Czas rozgrzać silniki! Stampede: Racing Royale to gokartowy battle royale, w którym jednocześnie rywalizować będzie mogło aż 60 graczy. Deweloperzy z Sumo Leamington i wydawca – Secret Mode – przygotowują się do zaplanowanej na lato premiery w Xbox Game Preview i Steam Early Access. Z tej okazji oddali w ręce graczy specjalny trailer.


Co w trakcie wyścigów jest cenniejsze niż przewaga na starcie? Stampede: Racing Royale jest już dostępne w usłudze Xbox Insider, z czego mogą skorzystać prawdziwi fani zmagań na torach. Użytkownicy PC powinni trzymać ręce na pulsie, gdyż wkrótce na karcie Steam gry pojawi się informacja o nadchodzących testach. To najlepsza szansa na zdobycie wprawy przed oficjalną premierą. Deweloperzy liczą również na opinie i cenne wskazówki od graczy, dzięki którym doszlifują swoją produkcję przed wyjazdem z garażu.

Wersje Xbox Game Preview i Early Access będą doskonałym wprowadzeniem do Stampede: Racing Royale. Twórcy zachęcają graczy do śledzenia profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą wymieniać się spostrzeżeniami oraz dzielić opiniami i przemyśleniami na temat tego, co chcieliby zobaczyć w trakcie trwania Early Access. Pełne plany rozwoju zawartości zostaną udostępnione przed letnią premierą.

O Stampede: Racing Royale

Produkcja będzie dostępna w Early Access na Steam oraz na konsolach Xbox Series S/X latem tego roku. W przyszłości gra pojawi się również na innych platformach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *