Sprzedam Opla! Offroad Mechanic Simulator śmiga już po Steamie

Pył, smar i błoto zagościły na ekranach komputerów! Offroad Mechanic Simulator opracowane i wydane przez Image Power we współpracy z GameFormatic zadebiutowało niedawno na Steam. Wyruszcie w pełną adrenaliny podróż po bezdrożach, gdzie będziecie zdani wyłącznie na siebie.


Offroad Mechanic Simulator to symulator, który w wygodny sposób pozwala doświadczyć emocji związanych z prowadzeniem najlepszych aut terenowych. Podczas zabawy gracze staną oko w oko z ikonicznymi pojazdami offroad po to, by je naprawiać, modyfikować i ulepszać, a następnie poddać wymagającym testom w terenie. Mordercze wyścigi i wyzwania czekają na śmiałków, którzy nie boją się prowadzić w ekstremalnych warunkach.

Brummm!

W Offroad Mechanic Simulator podejmujesz się pracy, która dla fanów motoryzacji jest spełnieniem marzeń. Twoim zadaniem będzie przeobrażanie pojazdów offroadowych w prawdziwe bestie, gotowe sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. I choć pełnisz rolę mechanika, nie ograniczasz się tylko do wykonywania typowych zleceń. Prowadząc warsztat, przyjmujesz zamówienia, które wymagają od Ciebie czegoś więcej. Wyposażając auta w najlepszej jakości części, znacząco podniesiesz ich osiągi. Samodzielnie musisz się również upewnić, że pojazdy są gotowe do pracy w najbardziej wymagających okolicznościach i spełnią oczekiwania klientów. Nie będzie do jednak łatwe zadanie, gdyż każdy projekt będzie musiał zostać zrealizowany w określonym budżecie.

Przekraczaj granice bezpieczeństwa, odważnie wjeżdżając na niebezpieczne tereny, śmiało wspinając się na skaliste klify i zuchwale przeprawiając przez błotniste rzeki. Pokonując kolejne wyzwania, ciesz się malowniczymi krajobrazami, które zapierają dech w piersiach. Tylko pamiętaj, żeby przed oddaniem samochodu klientowi, dokładnie go wyczyścić, by lśnił jak nigdy wcześniej!

Offroad Mechanic Simulator – najważniejsze cechy gry

🚙 Ale bestia! Naprawiaj, modyfikuj i ulepszaj potężne maszyny, które następnie osobiście zabierzesz na wymagające testy.
🚙 Zostań mistrzem w swoim fachu. Tryb kariery z misjami fabularnymi postawi Cię przed wyzwaniami, podczas których będziesz musiał udowodnić, że znasz się na swojej robocie jak nikt inny.
🚙 Królestwo kluczy i smaru. W swoim warsztacie będziesz mieć wszystko, o czym może marzyć mechanik. Dostępność profesjonalnego wyposażenia sprawia, że praca jest jeszcze przyjemniejsza.
🚙 Piach w zębach. Realistyczny model jazdy odwzorowujący prawdziwe wyzwania w stylu offroad z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, takiego jak wyciągarki czy podnośniki hi-lift. Całość opatrzona jest pięknymi leśnymi i pustynnymi krajobrazami, gdzie nie brakuje przeszkód do pokonania.

Offroad Mechanic Simulator jest dostępne na Steam od 24 lipca 2023 w cenie 19.99 USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *