Sprawdź gameplay Ultra Mega Cats

Fallen Leaf Studio, wraz z Unseen Silence i Black Drakkar games, mają przyjemność oficjalnie przedstawić pierwszą prezentację rozgrywki Ultra Mega Cats. To fabularny trzecioosobowy kooperacyjny roguelike, który jeszcze w tym roku trafi do wczesnego dostępu na PC za pośrednictwem Steam.


Ultra Mega Cats to wyjątkowa gra akcji z naciskiem na dynamiczną rozgrywkę. Gracze mogą poprowadzić rozgrywkę tak jak tylko chcą. Nie zabraknie momentów idealnych do wykazania się kocim refleksem dzięki zróżnicowanej grupie postaci. W dniu premiery we wczesnym dostępie gra będzie zawierać dwie grywalne postacie. Otrzymamy Kagero, która jest l lekka na nogach i stawia na skradanie się i podstępy w stylu ninja. Drugą postacią będzie BBkat. Ta postać gra bardziej jak tank, wykorzystując potężne ataki dystansowe. Do pełnej wersji Ultra Mega Cats zostanie ostatecznie dodanych więcej kocich bohaterów.

Ultra Mega Cats to nie tylko szybka, szalona rozgrywka. W przeciwieństwie do wielu innych roguelike’ów, przygoda ta koncentruje się na postaciach i ich historiach. Każdy Mega Kot ma odrębną osobowość. W produkcji zadaniem gracza i jego bandy kotów jest przemierzanie poziomów w celu uwolnienia uwięzionych Starożytnych Kotów. Tylko wtedy porządek i koci raj zostaną przywrócone.

Kluczowe cechy gry Ultra Mega Cats

🐈‍⬛ Poznaj kocią ferajnę. Wybierz spośród pięciu różnych ultra kotów (dwóch we wczesnym dostępie) o różnych stylach gry i osobowościach. Każdy kot ma 50 różnych M.O.D.S, które można odblokować dla większej różnorodności.

🔝 Przyjaciele na zawsze. Kooperacyjna walka PvE na arenie. Dla dwóch graczy we wczesnym dostępie, planowana jest kooperacja dla maksymalnie 4 graczy.

🐈‍⬛ Specjalnie przygotowane areny. Każda arena jest podzielona na stale zmieniające się biomy poprzez generowanie poziomów. Dzięki różnym koalicjom (z których każda składa się z różnych aspektów), żadna rozgrywka nie jest taka sama.

🔝 Zjawiskotowa grafika. Oszałamiający, żywy styl graficzny gry jest równie zjawiskowy, jak twój koci bohater!

🐈‍⬛ Stwórz koci raj. Współpracuj, by uwolnić trzy starożytne koty z ich niewoli i stworzyć nową kotopię dla kotów na całym świecie.

Zatop pazury w grze Ultra Mega Cats, która w 2024 roku trafi do wczesnego dostępu na PC za pośrednictwem platformy Steam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *