Smartfony Motoroli debiutują w kolorze roku 2024 Pantone: Peach Fuzz

Motorola oraz Pantone, światowy autorytet w dziedzinie kolorów, ponownie łączą siły. W ogłoszonym 7 grudnia kolorze roku 2024 Pantone: Peach Fuzz, dostępne będą dwa urządzenia: motorola razr 40 ultra oraz motorola edge 40 neo.


Kolor roku to program edukacyjny Instytutu Pantone odzwierciedlający symboliczną naturę koloru. W jubileuszową 25. rocznicę programu, kolorem roku 2024 wybrany został aksamitny i delikatny brzoskwiniowy odcień PANTONE 13-1023 Peach Fuzz. Ma on uosabiać takie uczucia jak wspólnota, społeczność czy współpraca.

W miarę jak technologia splata się z ludzką naturą, jesteśmy przekonani, że kolor może być narzędziem do wyrażania głębokich emocji oraz doznawania zupełnie nowych wrażeń. Na dodatek podczas korzystania z naszych smartfonów. Pozwala to również wykraczać poza urządzenia i oprogramowanie. Kolor roku 2024 Pantone właśnie to umożliwia. Łączy on świat wirtualny, w którym spędzamy dużo czasu, z pragnieniem nawiązywania kontaktów i poprawiania naszego samopoczucia.

– mówi Ruben Castano, Head of Customer Experience and Design w Motorola.

Kolor, który wpada w oko!

Wybór Peach Fuzz na kolor roku 2024 Pantone inspiruje do umacniania więzi międzyludzkich. To świetnie wpisuje się w misję marki Motorola, by uczynić technologię bardziej dostępną i pomóc ludziom wykorzystywać ją do nawiązywania nowych kontaktów. Motorola zdecydowała, że dwa modele najlepiej wpisują się w tę ideę: razr 40 ultra oraz edge 40 neo.

Dostępny na całym świecie smartfon motorola razr 40 ultra znakomicie nadaje się do komunikacji. Dzięki kultowej składanej konstrukcji pozwala osobom o wyrazistym charakterze wyróżnić się z tłumu.

Motorola edge 40 neo to natomiast urządzenie, które stawia kolor w samym centrum wzornictwa. Odcień PANTONE 13-1023 Peach Fuzz oraz połączenie wegańskiej skóry uzupełniają klasyczny i pięknie wyprofilowany design smartfona. Angażując przy tym zmysły i rozpalając wyobraźnię.

Oba urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o komunikacji, więc wzmacniają poczucie naszego człowieczeństwa. Oferują najnowsze oprogramowanie Motorola: Moto Unplugged oraz Family Space. Obie aplikacje zapewniają cyfrową równowagę pomiędzy korzystaniem ze smartfona, odpoczynkiem i bezpieczeństwem. Moto Unplugged koncentruje się na robienia sobie przerw w korzystaniu ze smartfona. Natomiast Family Space zachęca rodziny do wspólnego i świadomego odkrywania technologii.

Wspaniale jest współpracować z Motorolą i czuć ich zaangażowanie. W ich urządzeniach widać jak kolor pozwala na rozwijanie kreatywności, budowanie więzi i personalizację. Ma to szczególnie znaczenie dla budowania więzi i dobrego samopoczucia. Nasz kolor roku 2024 Pantone, Pech Fuzz, płynnie łączy rzeczywistość ze światem wirtualnym. Dzięki temu jest idealnym odcieniem do wyrażania fizyczności cyfrowych urządzeń. Jesteśmy zadowoleni, gdy widzimy jak ludzie wykorzystują oferowane przez firmę Motorola rozwiązania, by budować jeszcze głębsze więzi.

– dodaje Laurie Pressman, Vice President Instytutu Pantone.

Smartfony motorola razr 40 ultra oraz motorola edge 40 neo w kolorze Peach Fuzz będą już wkrótce dostępne w Polsce. Model razr 40 ultra (8/256 GB) w nowym kolorze roku 2024 Pantone zadebiutuje w sieci Plus w rekomendowanej cenie 4999.00 PLN. Natomiast Motorola edge 40 neo (12/256 GB) w edycji Peach Fuzz będzie dostępna w rekomendowanej cenie 1899.00 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *