Ścieżka dźwiękowa z Lords of the Fallen jest już dostępna

HEXWORKS i CI Games nawiązały współpracę z wytwórnią Laced Records. Wszystko po to, by przenieść niepowtarzalną ścieżkę dźwiękową z gry Lords of the Fallen na platformy muzyczne oraz stworzyć bogate wydanie na winylach.


Wkrótce na oficjalnej stronie Laced Records rozpocznie się przedsprzedaż ekskluzywnej edycji składającej się z zestawu trzech niebieskich, przezroczystych płyt winylowych. Standardowa edycja będzie zawierać tradycyjne czarne płyty i będzie dostępna również u innych sprzedawców. Muzyka została starannie przygotowana pod takie wydanie i zostanie nagrana na grubych płytach, które zostaną umieszczone w specjalnych opakowaniach. Całość zamknięta będzie w solidnej zewnętrznej okładce o szerokim grzbiecie, a o oprawę graficzną wydania zadbał zespół artystów z HEXWORKS.

Ścieżka dźwiękowa z Lords of the Fallen to wspaniale skomponowane utwory, które przesiąknięte są klimatem i atmosferą mrocznego fantasy. Obowiązki kompozytorskie zostały podzielone pomiędzy Crisa Velasco i Knuta Avenstroup Haugena. Pozwoliło osiągnąć unikalny charakter dźwiękowy dla każdej frakcji i krainy w grze. Całość czerpie inspiracje z dzieł takich kompozytorów jak Mozart, Verdi i Ligeti. Dynamiczne motywy przypisane bossom błyszczą szybkimi riffami, balansują między zmieniającym się metrum. Natomiast instrumenty smyczkowe i fragmenty chóralne podbijają towarzyszące graczowi emocje. Elementy elektroniczne przenikają dźwięki, podnosząc uczucie grozy, a syczące głosy intonują przerażającą, mroczną mowę.

Czekacie na jutrzejszy dzień?

Lords of the Fallen zostanie wydane na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S już jutro 13 października 2023. Wwszyscy zainteresowani ciągle mogą składać zamówienia przedpremierowe. Jako następca oryginalnej gry z 2014 roku, to nadchodzące mroczne RPG akcji z gatunku fantasy stanowi pełny reset dla serii. W trakcie przygody gracze wcielają się w role tajemniczych Krzyżowców podróżujących przez krainy żywych i umarłych. Lords of the Fallen to nie tylko pojedynki z potężnymi bossami i dynamiczna, wymagająca walka z siłami demonicznego boga Adyra. To również spotkania z enigmatycznymi postaciami oraz głęboka, zapadająca w pamięć fabuła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *