PS5 otrzyma profesjonalne pady SCUF Reflex

SCUF wprowadził linię konfigurowalnych kontrolerów bezprzewodowych Reflex, przeznaczonych dla PS5 i komputerów. Są to zupełnie nowe, trzy kontrolery, o zaskakujących cenach. Mowa o SCUF Reflex (199,99 dolarów), SCUF Reflex Pro (229,99 dolarów) i SCUF Reflex FPS (259,99 dolarów). Każdy z modeli wyróżnia się unikalnymi cechami.


Reflex został zbudowany na pierwszej płycie kontrolera Sony DualSense. Oznacza to, że będzie on otrzymywał aktualizacje za pośrednictwem konsoli, a jego zestaw funkcji jest prawie identyczny z tym, co już znamy. Scuf Reflex jest ładowany poprzez port USB-C. Ma przycisk wyciszania i jest wyposażony w touchpad, czyli wszystkie podstawowe funkcje DualSense. Scuf Reflex oraz Reflex Pro wyróżniają się adaptacyjnymi triggerami, oraz wibracjami.

To, co je wyróżnia

Wszystkie kontrolery różnią się od siebie kilkoma detalami. Zmieniają one nieco estetykę i funkcjonalność, w przeciwieństwie do DualSense. Panel czołowy można zdjąć i zamienić na inny (kolory pojawią się w tygodniach/miesiącach po premierze). Będziemy mogli również kupić pierścienie przeciwcierne w różnych kolorach, które można zainstalować wokół drążków analogowych, które amortyzują ich ruch.

Wszystkie modele Scuf Reflex wyposażono w wyjmowane, cztery łopatki, które możemy programować za pomocą dodatkowego przycisku. Kontrolery mogą przechowywać do trzech profili, co pozwala przełączać się między maksymalnie 12 unikalnymi ustawieniami. Jest to przydatne szczególnie w przypadku przechodzenia pomiędzy gatunkami gier. W pudełku z każdym kontrolerem otrzymamy kilka drążków, które można zastąpić standardowymi: długimi, krótkimi, wypukłymi i wklęsłymi.

Zarówno Reflex Pro, jak i Reflex FPS mają ergonomiczne kształty. Reflex FPS jest jedynym z grupy nowych kontrolerów, który oferuje dopracowane bumpery, przyspieszające reakcję, jednak nie znajdziemy w nim ani odrobiny wibracji. Triggery w tym modelu ulepszono o zmniejszony skok. Wprost rozwiązanie idealne dla fanów strzelanek.

źródło: theverge.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *