Premiera Propaganda Inc.

Studio Error 300 ogłasza premierę gry Propaganda Inc.. Gra ma swoją premierę właśnie dziś 3 stycznia 2023 i jest dostępna całkowicie za darmo. Najnowsza produkcja studia to rozbudowany clicker, który umożliwi graczom stworzenie swojego imperium od zera i zostanie władcą całego świata!


Celem gry jest pomnażanie swojego majątku, władzy oraz wpływów. Im potężniejsze imperium, tym więcej może zarobić i mocniej napędzić korporacyjną machinę propagandową. Ulepszając siedzibę i pracowników gracz zdobędzie większe bogactwo, a za pomocą narzędzi propagandowych osiągnie jeszcze szersze wpływy. Każdy gracz może mierzyć tak wysoko, jak tylko zapragnie: zostać prezydentem swojego kraju, a nawet przywódcą całego świata. Decyzja należy do niego.

Więcej o produkcji

Propaganda Inc. została stworzona i wydana przez studio Error 300, twórców Mosaic Chronicles, natomiast za marketing gry odpowiada Next Level Agency. Podczas rozgrywki gracze poznają historię propagandy oraz ciekawostki na jej temat. Tytuł oferuje także przepustkę Premium dla tych, którzy chcą szybciej zbudować swoje imperium i wspiąć się na wyżyny.

Premiera gry odbywa się właśnie dziś, 3 stycznia 2023, na platformach Steam, AppStore i Google Play, gdzie jest dostępna za darmo. Przygotujcie się zatem do prowadzenia dobrze naoliwionej maszyny propagandowej i pnijcie się w górę po szczeblach kariery. Tylko Wy możecie określić skalę swojego sukcesu i wpływów, bowiem Propaganda Inc. nie ma granic.

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *