Poznajcie HARM Weather Warfare!

To miał być spokojny rodzinny wypad za miasto. Jednak leśna głusza okazała się miejscem pełnym sekretów. Ich ofiarami są ojciec i jego nastoletnia córka, którzy przypadkowo znaleźli się w centrum osobliwych wydarzeń. Uwięzieni wśród anomalii pogodowych spróbują zrobić wszystko, by przeżyć i uciec z tego przeklętego miejsca. Szybko okazuje się, że sercem problemów jest zapomniany przez świat ośrodek badawczy HARM, który w przeszłości był miejscem różnorodnych eksperymentów. Skrywane przez niego sekrety poznacie jeszcze w tym roku, kiedy HARM Weather Warfare zadebiutuje na komputerach!


HARM Weather Warfare to survival, który wrzuci gracza do świata szarganego przez przerażające anomalie pogodowe. Śnieżyce w środku lata, zrywające dachy wichury, deszcze zamieniające drogi w porywiste potoki – to tylko część z niespodzianek utrudniających przetrwanie. Tajemnicze wyładowania elektromagnetyczne, którym towarzyszą intensywne rozbłyski i dzienne zorze, podkreślają dziką naturę okolicy. Ucieczka z tego upiornego zakątka nie będzie jednak tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Wszystkie drogi ewakuacji są odcięte, a jedyna szansa na odzyskanie wolności spoczywa wśród opuszczonych korytarzy bazy HARM.

Dramatyczna sytuacja dwójki bohaterów pogarsza się z każdą chwilą. Szopa, w której mieli się zatrzymać spłonęła, pochłaniając cały ich sprzęt, a samochód został zniszczony. Zmuszeni zostają więc do stworzenia prowizorycznego schronienia, szukania pożywienia i nierównej walki z nieprzewidywalnymi siłami natury. Ponadto okazuje się, że położona nieopodal góra emituje nietypowe fale elektromagnetyczne, które silnie rezonują z cząsteczkami wody i żywymi komórkami, powodując nie tylko lokalne anomalie pogodowe, ale także zmiany w zachowaniu ludzi i zwierząt.

Zanurz się w tym wyjątkowym survivalu!

HARM Weather Warfare powinno przypaść do gustu wszystkim miłośnikom survivalu. Nie tylko za sprawą konieczności radzenia sobie i improwizowania w ekstremalnych warunkach, ale również oprawy graficznej nastawionej na realizm. To wszystko potęguje uczucie strachu, wyczerpania i samotności, które nieustannie towarzyszą głównemu bohaterowi podczas jego zmagań z siłami natury. Gracz musi dbać nie tylko o swoje zdrowie i wytrzymałość, ale także stale monitorować poziom głodu, nawodnienia, temperatury ciała, wilgotności powietrza oraz zmęczenia spowodowanego brakiem snu.

HARM Weather Warfare – najważniejsze cechy gry

🌪️ Walka o życie. Zrób wszystko, by ocalić siebie i swoją córkę od śmierci na zapomnianych przez świat pustkowiach. Walcz o przetrwanie korzystając ze wszystkich dostępnych środków, dając się przy tym porwać fabule przekazującej uniwersalne wartości, takie jak miłość, zaufanie i poświęcenie.

🌪️ Wojskowe tajemnice. Opuszczona baza HARM skrywa w sobie sekrety, dzięki którym być może będziesz w stanie uciec z objęć śmierci. Miej jednak na uwadze, że szalony kult, który przez lata pielęgnował mistyczną zjawiskowość tajemniczej góry, bezwzględnie obchodzi się z intruzami.

🌪️ Improwizuj. Eksplorując odcięty od świata obszar natrafisz na przydatne narzędzia, urządzenia i materiały. Buduj, twórz i łącz przedmioty w taki sposób, by stworzyć rzeczy, które pomogą Ci w dalszej wędrówce i nierównej walce z siłami natury.

🌪️ Poluj i walcz. Konieczność przetrwania zmusza człowieka do rzeczy, których w innej sytuacji nigdy by się nie podjął. W HARM Weather Warfare nie tylko będziesz musiał polować i łowić, by zdobyć pożywienie. Będziesz musiał również stanąć oko w oko z nieobliczalnymi kultystami.

🌪️ Ile jest w stanie znieść człowiek? Na złożony zestaw statystyk gracza składają się takie wskaźniki jak: głód, pragnienie, przemoczenie ciała, brak snu czy hipotermia. Ma to za zadanie w pełni zobrazować trud walki o przetrwanie w skrajnie nieprzyjaznych warunkach.

🌪️ Ciarki na plecach. Dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe i stawiająca na realizm oprawa graficzna sprawiają, że walka o przetrwanie oraz odkrywanie kolejnych kart historii może przywodzić na myśl filmy akcji.

Premiera HARM Weather Warfare zaplanowana została na 2024 rok. Gra będzie dostępna na PC. Czy Aurora Studio podoła wielkim oczekiwaniom względem swojej produkcji? Przekonamy się o tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *